Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 69: quiz przed galą. 10 pytań wiedzy o zawodników i MMA

Już w sobotę 23 kwietnia odbędzie się KSW 69. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas wagi koguciej. Do obrony tytułu stanie Sebastian Przybysz, a jego rywalem będzie Werlleson Martins. Na wydarzeniu dojdzie również do starcia w wadze średniej między Pawłem Pawlakiem a Cezarem Kęsikiem. Do klatki wejdą m.in. jeszcze Robert Ruchała czy Maciej Kazieczko. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o zawodnikach MMA gali KSW 69. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA i stawiaj zakłady na to wydarzenie.

KSW 69: karta walk

Na karcie KSW 69 znajduje się wiele interesujących pojedynków. Walką wieczoru jest starcie mistrzowskie w wadze koguciej między obecnym czempionem Sebastianem Przybyszem, a Werllesonem Martinsem. Interesująco zapowiada się również starcie w wadze średniej między Pawłem Pawlakiem i Cezarym Kęsikiem, a także występy Roberta Ruchały, Macieja Kazieczki czy jego brata Wojciecha. Oto pełna karta walk KSW 69:

  • Walka wieczoru o pas wagi koguciej KSW (61,2 kg): Sebastian Przybysz – Werlleson Martins
  • Walka w kategorii średniej KSW (83,9 kg): Cezary Kęsik – Paweł Pawlak
  • Walka w limicie umownym do 68 kg: Robert Ruchała – Michele Baiano
  • Walka w kategorii muszej kobiet KSW (56,7 kg): Sara Luzar Smajić – Natalia Baczyńska
  • Walka w kategorii lekkiej KSW (70,3 kg): Maciej Kazieczko – Wilson Varela
  • Walka w kategorii półśredniej KSW (77,1 kg): Artur Szczepaniak – Jivko Stoimenov
  • Walka w kategorii koguciej KSW (61,2 kg): Paweł Polityło – Patryk Chrobak
  • Walka w kategorii piórkowej KSW (65,8 kg): Wojciech Kazieczko – Lubos Lesak

KSW 69: quiz wiedzy o gali

Z okazji tak unikatowej karty walk, obfitującej w wiele atrakcyjnych pojedynków i świetnych nazwisk, przygotowaliśmy dla was specjalny quiz wiedzy o MMA, zawodnikach występujących na gali i samym KSW 69. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA.

18
Created on By KSW 69: quiz przed galą. 10 pytań wiedzy o zawodników i MMASzymon Piórek
KSW 69: karta walk, quiz

KSW 69: quiz przed galą. 10 pytań wiedzy o zawodników i federację

Już w sobotę 23 kwietnia odbędzie się KSW 69. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas wagi koguciej. Do obrony tytułu stanie Sebastian Przybysz, a jego rywalem będzie Werlleson Martins. Na wydarzeniu dojdzie również do starcia w wadze średniej między Pawłem Pawlakiem a Cezarem Kęsikiem. Do klatki wejdą m.in. jeszcze Robert Ruchała czy Maciej Kazieczko. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o zawodnikach MMA gali KSW 69. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA.

1 / 10

1. Już w sobotę 23 kwietnia odbędzie się KSW 69. Będzie to kolejna ze studyjnych gal, zorganizowanych w Warszawie. Ile walk zaplanowano?

2 / 10

2. W walce wieczoru KSW 69 wystąpi Sebastian Przybysz, który zmierzy się z Werllesonem Martinsem. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w wadze koguciej. Która to będzie obrona tytułu dla "Sebicia"?

3 / 10

3. Ostatecznym rywalem Sebastiana Przybysza będzie debiutujący w KSW Werlleson Martins. Jest to w zasadzie rywal z planu C, bowiem niedawno z powodu kontuzji wypadł Zuriko Jojua, a wcześniej inny zawodnik musiał zrezygnować ze startu z powodu choroby. Kto miał być pierwotnym przeciwnikiem "Sebicia"?

4 / 10

4. Interesująco zapowiada się również starcie w wadze średniej. Do klatki wejdą Paweł Pawlak i Cezary Kęsik. Które miejsca zajmują odpowiednio Pawlak i Kęsik w rankingu KSW?

5 / 10

5. Do klatki ponownie wejdzie jeden z najlepszych polskich prospektów wagi piórkowej Robert Ruchała. Krakowianin zmierzy z Włochem - Michele Baiano. Co łączy obu zawodników?

6 / 10

6. Na KSW 69 dojdzie również do walki kobiet w kategorii muszej. Rękawice skrzyżują piąta w rankingu Sara Luzar-Smajić i debiutująca w KSW Natalia Baczyńska. Obie marzą, by zostać mistrzyniami KSW. Jak nazywała się ostatnia czempionka dywizji muszej kobiet?

7 / 10

7. Na KSW 69 dojdzie do niecodziennej sytuacji. Na tej samej gali wystąpią bracia. Jak się nazywają?

8 / 10

8. Na KSW 69 dojdzie do walki Artura Szczepaniaka z Jivko Stoimenovem. Rywal Polaka pochodzi z Bułgarii. Szczepaniak również trenuje poza granicami naszego kraju. Gdzie?

9 / 10

9. Oprócz walki wieczoru na KSW 69 dojdzie do jeszcze jednego pojedynku w wadze koguciej. Patryk Chrobak zmierzy się z Pawłem Polityłą. 22-latek jeszcze przed debiutem w federacji zszokował opinię publicznej. Z jakiego powodu?

10 / 10

10. Ilu debiutantów wystąpi na KSW 69?

Your score is

The average score is 72%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!