Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 68 typy na galę. Zapowiedź i karta walk

KSW 68 odbędzie się już w najbliższą sobotę. W walce wieczoru na szali będzie pas wagi piórkowej KSW. Zmierzą się ze sobą o niego powracający do oktagonu Salahdine Parnasse i Daniel Rutkowski. Gala odbędzie się 19 marca w Radomskim Centrum Sportu. Sprawdź nasze typy na KSW 68.

Sprawdź naszą zapowiedź na galę KSW 68 wraz z miejscem transmisji i innymi szczegółami:

KSW 68: kiedy, gdzie, bilety, transmisja. Zapowiedź, karta walk

Typy KSW 68: nasze przewidywania gali

Salahdine Parnasse vs Daniel Rutkowski

Dla nas w tej walce jest tylko jeden zdecydowany faworyt. Salahdine Parnasse to zawodnik, który spokojnie poradziłby sobie z niejednym zawodnikiem UFC. Nie umniejszamy jednak umiejętności Daniela Rutkowskiego, bowiem jest to świetny zawodnik. Z całą pewnością walka wieczoru gali w Radomiu będzie jedną z najlepszych w historii KSW. Rutkowski przecież jest byłym mistrzem federacji Babilon MMA oraz FEN, ale Parnasse to zawodnik na innym poziomie. Francuz to niesamowicie wszechstronny fighter, który docelowo woli stójkę, ale posiada także szeroki wachlarz zagrań w parterze, gdzie lepiej czuje się Polak.

1.60

WYGRANA PARNASSE’A

betfan

 

Michał Pietrzak vs Tomasz Romanowski

Michał Pietrzak zmierza do walki o pas z Roberto Soldiciem, a wygrana z Romanowskim ma tylko przypieczętować jego status contendera. Pietrzak docelowo miał się zmierzyć w hitowej walce z Szamilem Musajewem, ale z powodu wojny w Ukrainie KSW zdecydowało odsunąć się rosyjskich zawodników. W miejsce Musajewa wskoczył Tomasz Romanowski, który miał dużo mniej czasu od Pietrzaka, aby przygotować się do tej walki. Obaj fighterzy w poprzednich walkach pokazali, że potrafią wytrzymać kondycyjnie w oktagonie naprawdę bardzo długo i ciężko spodziewać się nokautu w tej walce.

1.42

WYGRANA PIETRZAKA

betfan

 

Damian Janikowski vs Tomasz Jakubiec

Tomasz Jakubiec dotychczas stoczył jedną walkę w KSW, którą przegrał z Andrzejem Grzebykiem. Damian Janikowski, były medalista olimpijski w zapasach w formule MMA stoczył już 10 walk, wszystkie w KSW. Ostatnią walkę stoczył na KSW 63, kiedy to przegrał z Pawłem Pawlakiem. Faworytem tego pojedynku, co widać także po kursach bukmacherów jest Damian Janikowski, który jeśli tylko wytrzyma kondycyjnie, a z tym miał już nie raz problem, odnotuje siódme zwycięstwo w swojej 11. walce MMA.

1.40

WYGRANA

JANIKOWSKIEGO

betfan

 

Pozostałe typy walk gali KSW 68

Wygrana Michała Kity z Ricardo Praselem, wygrana Patryka Kaczmarczyka z Michałem Dominem, wygrana Alberta Odzimkowskiego z Tommym Quinnem, wygrana Rafała Kijańczuka z Yannem Kouadją, wygrana Piotra Kacprzaka z Jose Santiago Jr. oraz wygrana Adama Tomasika z Marcinem Trzcińskim.

KSW 68: karta walk, rozpiska

Walka wieczoru:

Walka o pas mistrzowski KSW wagi piórkowej (65,8 kg.): Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)

Karta główna:

  • 77,1 kg: Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub)
  • 83,9 kg: Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
  • 120,2 kg: Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
  • 65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
  • 83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
  • 93,0 kg: Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)

Karta wstępna:

  • 65,8 kg: Piotr Kacprzak (6-3, 1 KO, 3 Sub) vs Jose Santiago Jr. (11-4 1NC, 3 KO, 3 Sub)
  • 93 kg: Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!