Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 66: Typy na galę Ziółkowski- Mańkowski

Pierwsza gala KSW w 2022 roku zapowiada się na niezwykle emocjonującą. Odbędzie się ona już 15 stycznia w Szczecinie. Zapowiedź gali KSW 66 można znaleźć na naszej stronie, a w tym artykule przygotowaliśmy najciekawsze typy na KSW 66 Ziółkowski- Mańkowski.

Obstaw galę KSW 66 w BETFAN, który jest legalnym polskim bukmacherem.

Zobacz także >>Zapowiedź KSW 66<<

Typy KSW 66: Marian Ziółkowski – Borys Mańkowski

Borys Mańkowski mówi o sobie, że nie jest już tylko zapaśnikiem. Zawodnik Czerwonego Smoka niejednokrotnie pobierał lekcje od najlepszych zawodników na świecie w American Top Team, kiedy to towarzyszył w przygotowaniach do walki w UFC Mateusza Gamrota. Mańkowski i Gamrot to przyjaciele i Tasmański Diabeł będzie chciał odzyskać porzucony przez Gamrota pas wagi lekkiej, który przejął Marian Ziółkowski. Potencjał obecnego mistrza uwolnił się dość późno, ale wystrzelił bardzo szybko. Golden Boy po wygranych z Szulim i  Gracjanem Szadzińskim przegrał w walce o pas ze wspomnianym wcześniej Gamrotem. W następnej walce pokonał Romana Szymańskiego w walce o porzucony pas i obronił go w walce z Maciejem Kazieczko.

Typ: Borys Mańkowski

Kurs: 2.25

Typy KSW 66: Tomasz Narkun – Ibragim Czużigajew

Tomasz Narkun pas kategorii półciężkiej zdobył 31 października 2015 roku i od tamtego czasu jest najdłużej panującym obecnym mistrzem KSW. Żyrafa obronił pas już 5 razy, a jedynych porażek od tamtego czasu doznał z Philem De Friesem w próbach podbicia ciężkiej kategorii wagowej. Czużigajew prawie wszystkie swoje walki stoczył w federacji ACB, a ostatnią nowej federacji Kabiba Nurmagomjedowa. Ma 15 wygranych i 5 porażek na swoim koncie, ale przegrywał głównie na początku swojej kariery. Narkun to ogromny faworyt tego spotkania.

Typ: Tomasz Narkun przed czasem

Kurs: 1.45

Typy KSW 66: Michał Materla – Jason Radcliffe

Michał Materla wraca do KSW. Ostatnią walkę stoczył w swojej własnej federacji EFM Show, w której pokonał Moise Rimbona. Przed odejściem z KSW przegrał z Roberto Soldiciem. Materla to bez wątpienia legenda największej polskiej federacji MMA. Odkąd KSW przestało organizować gale turniejowe Materla przegrywał z najlepszymi zawodnikami w Europie. Oprócz ze wspomnianym Soldiciem przegrał tylko z Askhamem, Chalidowem i Jayem Silvą. W karierze wygrał 30 walk. Jason Radcliffe to taki zawodnik obieżyświat, który walczył w aż 10. federacjach, w tym Bellatorze, Cage Warriors czy ostatnio w KSW. W KSW Antonim Chmielewskim, przegrał z Damianem Janikowski i wygrał z Albertem Odzimkowskim.

Typ: Michał Materla

Kurs: 1.65

Typy KSW 66: Sebastian Rajewski – Niklas Baeckstroem

Sebastian Rajewski przeszedł w swojej karierze z piekła do nieba. W pierwszym dziewięciu walkach przegrał 5 razy i jeszcze w 2018 roku o KSW mógł tylko marzyć. Wszystko się zmieniło w 2019 roku. Wygrał cztery pojedynki na galach FFC, AFN i Babilon, a następnie zadebiutował w KSW z Armenem Stepanyanem, którego pokonał. Następnie przegrał z Filipem Pejicem, ale wrócił silniejszy i pokonał Lazicia i Artura Sowińskiego. Jeśli wygra 15 stycznia z debiutującym w KSW Szwedem znacząco przybliży się do walki o pas wagi lekkiej KSW. Baeckstroem stoczył w swojej karierze 14 walk. Ostatnią przegrał Andrew Fisherem na gali ACB 65. „Król Północy” stoczył nawet 3 walki w UFC. Wygrał w debiucie, ale w następnych walkach odniósł dwie porażki i amerykańska federacja z niego zrezygnowała.

Typ: Sebastian Rajewski na punkty

Kurs: 2.75

Typy KSW 66: Łukasz Rajewski – Donovan Desmae

Starszy z braci Rajewskich w KSW zadebiutował już w 2014 roku, ale przegrał wtedy dwie walki i musiał przejść do innych federacji. Do KSW wrócił w 2017 roku po czterech zwycięstwach i no contest. W trzech walkach pokonał Romanowskiego, przegrał z obecnym mistrzem KSW Salahdinem Parnassem i pokonał Leo Zulicia, ale jego kontrakt z KSW nie został przedłużony. W innych polskim federacjach przegrał 3 razy z rzędu, ale po wygranej z Przepiórką na Babilionie dostał kolejną szansę od KSW, którą na razie wykorzystuje. W 2020 roku pokonał Bartłomieja Kopere, a w poprzednim Konrada Dyrschke. Donovan Desmae to belgijski zawodnik, który na 22. walki wygrał 14. W KSW zadebiutował w swojej ostatniej walce, którą przegrał z Romanem Szymańskim.

Typ: walka odbędzie się na pełnym dystansie

Kurs: 1.65

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!