KSW 64: wielki quiz o gali. 20 pytań wiedzy o MMA

Już w sobotę 23 października odbędzie się KSW 64. W walce wieczoru w pierwszej obronie pasa wagi koguciej wystąpi Sebastian Przybysz w rywalizacji z Bruno Augusto dos Santosem. Na wydarzeniu dojdzie również do dawno wyczekiwanego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z „Bombardierem” Serigne Ousmane Dia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o naszpikowanej wieloma gwiazdami MMA gali KSW 64. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 17/20 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA, pamiętaj jednak, że quiz możesz rozwiązać tylko raz. Jednak jeśli zrobisz to perfekcyjnie, czeka cię nagroda.

KSW 64: karta walk

Na karcie KSW 64 znajduje się dziewięć pojedynków. Walką wieczoru jest pojedynek mistrzowski w wadze koguciej Sebastian Przybysz – Bruno Augusto dos Santos. Interesująco zapowiada się również długo wyczekiwane starcie Mariusza Pudzianowskiego z „Bombardierem” Serigne Ousmane Dia, a także starcie dwóch młodych, niepokonanych prospektów wagi piórkowej Patryka Kaczmarczyka i Roberta Ruchały. Oto pełna karta walk KSW 64:

  • Walka wieczoru: o mistrzostwo KSW w wadze koguciej: Sebastian Przybysz – Bruno Augusto dos Santos
  • Co-main event: walka w kategorii superciężkiej KSW: Mariusz Pudzianowski – „Bombardier” Serigne Ousmane Dia
  • Walka w kategorii piórkowej KSW: Filip Pejić – Daniel Rutkowski
  • Walka w kategorii piórkowej KSW: Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk
  • Walka w kategorii półśredniej KSW: Michał Pietrzak – Szamil Musajew
  • Walka w kategorii muszej kobiet KSW: Karolina Owczarz – Sylwia Juśkiewicz
  • Walka w kategorii średniej KSW: Cezary Kęsik – Marcin Krakowiak
  • Walka w kategorii średniej KSW: Albert Odzimkowski – Jason Radcliffe
  • Walka w kategorii półciężkiej KSW: Adam Tomasik – Oumar Sy

KSW 64: quiz wiedzy o gali

Z okazji tak unikatowej karty walk, obfitującej w wiele atrakcyjnych pojedynków i świetnych nazwisk, przygotowaliśmy dla was specjalny quiz wiedzy o MMA, zawodnikach występujących na gali i samym KSW. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 17/20 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA, pamiętaj jednak, że quiz możesz rozwiązać tylko raz. Jednak jeśli zrobisz to perfekcyjnie, czeka cię nagroda.

0%
17

QUIZ wygasł!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!