Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 64: karta walk, zapowiedź, Pudzian w walce wieczoru

KSW 64 zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru na szali będzie pas kategorii koguciej KSW. Zmierzą się ze sobą o niego Sebastian Przybysz i Bruno Santos. Będzie można także zobaczyć „najcięższą walkę MMA” pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Bombardierem. Miała ona się odbyć już wcześniej tego roku, ale zawodnik z Afryki doznał kontuzji tuż przed pojedynkiem. Gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Obstaw galę KSW 64 w BETFAN, który jest legalnym polskim bukmacherem.

KSW 64: zapowiedź gali

Znamy już pełną kartę walk na gale KSW 64. Na październikowej gali odbędzie się łącznie 9 walk. W klatce zobaczymy między innymi jedną walkę kobiet oraz już trzeci pojedynek Mariusza Pudzianowskiego w tym roku kalendarzowym. „Pudzian” zmierzy się z z Bombardierem, z którym miał zawalczyć na marcowej gali KSW 59. Będzie to tzw. „superfight”, ponieważ Sergine Ousmane Dia w karierze stoczył tylko dwie walki w Afryce wliczające się w jego profesjonalny rekord MMA. Oczywiście Bombardier stoczył więcej walk, ale nie każde były chociażby półzawodowe, niektóre nawet nie odbywały się na zasadach MMA. Bombardier waży ok. 140kg i ma 190cm wzrostu.

Najważniejszą walką stricte sportową będzie main event tej gali. O pas mistrzowski KSW w wadze koguciej zmierzą się ze sobą Bruno Santos i broniący pasa Sebastian Przybysz. Obecność w walce o pas Brazylijczyka jest nieco zaskakująca, ponieważ w debiucie w KSW przegrał z Antunem Raciciem. Drugą walkę w KSW odbył na gali KSW 62 w lipcu tego roku, na której pokonał Pawła Polityło. Nie ma jednak, co ukrywać, że waga kogucia jest słabo obsadzoną kategorią w KSW.

Do KSW przeniósł się Daniel Rutkowski. Mistrz federacji FEN oraz Babilon. Zawalczy on z Filipem „Nitro” Pejiciem. 23 października w oktagonie KSW zobaczymy także innych debiutantów w federacji Adama Tomasika i Oumara Sy, którzy zawalczą ze sobą w bezpośrednim pojedynku. Obaj zawodnicy mają za sobą 4 walki w zawodowym MMA i wszystkie udało im się wygrać. Do klatki KSW wraca po dziewięciomiesięcznej przerwie Shamil Musaev, którego bilans aktualnie wynosi 14-0. Na KSW 64 zawalczy on z Michałem Pietrzakiem, który w KSW stoczył 3 walki i przegrał tylko z Roberto Soldiciem.

Ciekawie także zapowiada się walka pomiędzy Robertem Ruchałą i Patrykiem Kaczmarczykiem. Obaj zawodnicy mają nieskazitelny rekord. Ruchała wygrał 5 pojedynków, a Kaczmarczyk 7. Jeden z tej dwójki odniesie swoją pierwszą porażkę w zawodowej karierze już w tym miesiącu na KSW 64.

KSW 64: karta walka, rozpiska

Walka wieczoru:

Walka o pas mistrzowski KSW wagi koguciej (61,2 kg): Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub)

Pozostałe:
Walka w kategorii wagowej open KSW: Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) vs Serigne Ousmane „Bombardier” Dia (2-0, 2 KO)
Walka w wadze Piórkowej KSW (65,8 kg): Daniel Rutkowski (12-2, 6 KO, 1 Sub) vs Filip Pejić (15-5-2, 10 KO, 3 Sub)
Walka w wadze Piórkowej KSW (65,8 kg): Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)
Walka w wadze półśredniej KSW (77,1 kg): Michał Pietrzak (10-4, 3 KO, 2 Sub) vs Szamil Musajew (14-0, 8 KO, 2 Sub)
Walka w wadze muszej kobiet KSW (56,7 kg): Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) vs Sylwia Juśkiewicz (9-6, 6 KO)
Walka w wadze średniej KSW (83,9 kg): Cezary Kęsik (12-1, 9 KO, 2 Sub) vs Marcin Krakowiak (11-3, 5 KO, 6 Sub)
Walka w wadze średniej KSW (83,9 kg): Albert Odzimkowski (11-5, 3 KO, 7 Sub) vs Jason Radcliffe (16-8, 10 KO, 4 Sub)
Walka w wadze półciężkiej KSW (93 kg): Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) vs Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub)

KSW 64: kiedy? gdzie? bilety, jak kupić?

Gala odbędzie się w Łodzi, 23 października w hali Atlas Arena i rozpocznie o godzinie 20:00. Bilety na galę są dostępne na stronie eBilet.pl. Ceny biletów na galę zaczynają się już od 70zł. Za najdroższe wejściówki z miejscami tuż przy klatce trzeba zapłacić 2300zł. Galę można także obejrzeć w systemie pay-per view o czym można przeczytać poniżej.

KSW 64: transmisja, gdzie obejrzeć?, PPV

Galę KSW 64 można standardowo obejrzeć po zakupieniu transmisji PPV. Koszt PPV wynosi 40zł. Galę w systemie PPV można wykupić za pośrednictwem strony KSWTV.com, na nowych platformach POLSAT-u: Polsat Box i Polsat Box Go oraz w aplikacji mobilnej KSW.

Możliwość wykupienia PPV mają także możliwość abonamenci Cyfrowego Polsatu. Zamówienie można składać poprzez wiadomość SMS, w internetowym i telefonicznym centrum obsługi klienta oraz w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach. Bezpośrednie obejrzenie KSW 64 transmisja w telewizji bez wykupienia PPV nie jest możliwe.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!