KSW 62: Kołecki vs. Szostak. Karta walk, zapowiedź i typy

Już 17 lipca odbędzie się KSW 62! Walką wieczoru będzie pojedynek Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Sprawdź zapowiedź, rozpiskę, typy oraz gdzie obejrzeć galę.

KSW 62: Walka Wieczoru

W połowie lipca na KSW 62 będziemy świadkami dziewięciu pojedynków, z czego jedno zestawienie nie jest jeszcze znane. Walką wieczoru w kategorii do 93kg będzie starcie Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Były sztangista w MMA stoczył już 10 walk, z czego w dziewięciu wychodził zwycięsko. Jedyną porażkę odniósł z Michałem Bobrowskim na gali Babilon MMA. W KSW stoczył już 3 walki. Wygrał z Mariuszem Pudziankowskim, Damianem Janikowskim oraz Martinem Zawadą.

Zestawienie z Szostakiem na pewno może dziwić. Dla mnie Akop Szostak to freak fighter. W KSW miał walkę no contest z Jamie Sloane oraz przegrał z Erko Junem. Później wygrał na FEN z Radosławem Słodkiewiczem i teraz powraca do KSW. Uważam, że nie jest to odpowiedni rywal dla Kołeckiego, który w KSW wygrywał z o wiele lepszymi przeciwnikami.

KSW 62: Debiut Tomasz Sarary w MMA

Na KSW 62 zadebiutuje wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu oraz bokser wagi ciężkiej Tomasz Sarara. Prowadzi on także swój własny kanał w serwisie youtube. Tomasz ma za sobą czterdzieści dwie wygrane walki, z czego szesnaście kończył przez nokaut. Przeciwnikiem Sarary został Niemiec Vladimir Tok, który w MMA walczył raz i przegrał w 2009 roku.

KSW 62: Pozostałe ciekawe walki

Dużych emocji możemy spodziewać się w walce Andrzeja Grzybka z Mariusem Zaromskisem. Jest to ich drugie starcie. Pierwszy raz zmierzyli się w listopadzie 2020 i dali widzom naprawdę dobre widowisko, gdzie Grzebyk w pierwszej rundzie walczył ze złamaną kością piszczelową. Sędzia pod koniec rundy przerwał walkę z powodu kontuzji i przyznał zwycięstwo Litwinowi. Zaromskis walczył w takich organizacjach jak: Cage Rage, Strikeforce, Bellator MMA oraz DREAM. W tej ostatniej zdobył pas w kategorii półśredniej.

Również walka byłego mistrza KSW Artura Sowińskiego z Sebastianem Rajewskim zapowiada się niezwykle ciekawie. Obaj zawodnicy znani są z przeprowadzania widowiskowych akcji. Popularny Kornik w swojej karierze stoczył 33 walki, z czego 21 zwycięskich. Spośród 16. walk w karierze Sebastian Rajewski 3 stoczył w KSW. Przegrał tylko z Filipem Pejiciem.

KSW 62: karta walka

Walka wieczoru:

 • 93,0 kg: Szymon Kołecki (MMA 9-1-0) vs Akop Szostak (MMA 4-3-0)

Karta główna:

 •  77,1 kg: Andrzej Grzebyk (MMA 17-4-0) vs Marius Zaromskis (MMA 23-9-0)
 •  77,1 kg: Michał Michalski (MMA 9-4-0) vs Adrian Bartosiński (MMA 10-0-0)
 • 120,2 kg: Tomasz Sarara (MMA 0-0-0) vs Vladimir Tok (MMA 0-1-0)
 •  70,3 kg: Artur Sowiński (MMA 21-12-0) vs Sebastian Rajewski (MMA 10-6-0)
 •  61,2 kg: Paweł Polityło (MMA 6-2-0) vs Bruno Augusto dos Santos (MMA 9-2-0)
 • 65,8 kg: Lom Ali-Eskiev (17-5) vs Gilber Ordoñez (10-2)
 •  83,9 kg: Marcin Krakowiak (MMA 10-3-0) vs Borys Borkowski (MMA 3-0)
 •  61,2 kg: Lemmy Krusic (MMA 20-7-0) vs David Martinik (MMA 4-2-0)

KSW 62: typy

Galę KSW 62, jak inne sporty walki można obstawić u legalnego polskiego bukmachera, jakim jest BETFAN. Z okazji KSW 62 przygotowałem kilka proponowanych przeze mnie typów na KSW 62. Przed 17 lipca na naszym kanale Youtube BETFAN Szymon Piórek oraz Jarek z kanału @myMMApl. Szymon Kołecki powinien rozprawić się ze swoim rywalem przed czasem i zrobić to w początkowych rundach. Myślę także, że Tomasz Sarara będzie kreowany na gwiazdę KSW i dlatego dostał też rywala, z którym powinien sobie poradzić. Dużym faworytem w swojej walce jest Michał Michalski, który jest bardziej doświadczony od swojego zawodnika.

Obstaw galę KSW 62 w BETFAN

 • Szymon Kołecki wygra przed czasem @1.20/ wygra w 1. rundzie @1.50
 • Wygrana Tomasza Sarary @ 1.30
 • Artur Sowiński wygra pojedynek na punkty @2.75
 • Michał Michalski wygra @1.40

KSW 62: gdzie obejrzeć? transmisja, PPV

Jeżeli chodzi o transmisję KSW to tutaj nic się od dawna nie zmieniło. Galę KSW 62 będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view. Galę w systemie PPV można wykupić za pośrednictwem strony KSWTV.com, w IPLA.tv oraz w aplikacji mobilnej KSW. Możliwość wykupienia PPV mają także możliwość abonamenci Cyfrowego Polsatu. Zamówienie można składać poprzez wiadomość SMS, w internetowym i telefonicznym centrum obsługi klienta oraz w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach. Bezpośrednie obejrzenie KSW 62 w telewizji bez wykupienia PPV nie jest możliwe.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!