Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 61: proponowane typy, typowanie

KSW 61 zbliża się wielkimi krokami. Gala rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 20:00. Na naszej stronie można znaleźć szczegóły transmisji KSW 61 oraz ogólną zapowiedź gali KSW 61. Na naszym kanale youtube Szymon Piórek oraz Jarek z kanału myMMApl przeanalizowali każdą walkę osobno.

KSW 61: Pogadajmy o MMA

Jakub Kamieniarz (9-7) vs. Adam Niedźwiedź (7-4)

Galę rozpocznie starcie Jakuba Kamieniarza z Adamem Niedźwiedziem. Obaj zawodnicy mają coś do udowodnienia. Adam Niedźwiedź jest lepszym parterowcem i jeżeli uda mu się sprowadzić walkę do parteru powinien zdobyć przewagę, jednakże w każdej innej płaszczyźnie lepszy powinien być Jakub Kamieniarz. Walka ta może zadecydować o tym, który z nich zostanie w KSW. Tutaj zdania co do zwycięzcy były podzielone.

Damian Stasiak (12-7) vs. Andreii Liezhniev (19-9, 1 N/C)

Ukrainiec zadebiutuje w KSW, jest to zawodnik, który nie walczył ostatnio regularnie. Trudno w sumie cokolwiek powiedzieć na temat tego zawodnika. Damian Stasiak „posmakował” kiedyś UFC i na papierze jest lepszym zawodnikiem, pytanie czy Damian Stasiak jest gotowy mentalnie, bo na pewno ma potencjał, aby zostać contenderem o pas w KSW.

Przemysław Mysiala (24-10-1) vs. Ivan Erslan (9-1, 1 N/C)

Ivan Erslan zadebiutował na gali KSW w Zagrzebiu. Bardzo dobrze zaprezentował się w pojedynku przeciwko Tomaszowi Narkunowi. Jest to niezwykle mobilny i szybki na nogach zawodnik. Pomimo porażki z „Żyrafą” Ivan Erslan jest jedynym zawodnikiem w KSW, który mógłby zagrozić Narkunowi. Proponowany typ: Ivan Erslan.

Karolina Owczarz (3-1) vs. Monika Kučinič (1-0)

Monika Kučinič wywodzi się z kickboksingu, w którym ma ponad 50 walk. W mma jej bilans to 1-0, także dopiero zaczyna swoją przygodę w tej dyscyplinie. Karolina Owczarz wywodzi się z boksu, ale w mma stawia na parter. Karolina na pewno ma potencjał, aby dostać się do UFC. Takie zapytania już były, gdy Owczarz miała bilans 3-0, jednak po ostatniej porażce te zapytania ucichły. Proponowany typ: Karolina Owczarz.

Roman Szymański (13-6) vs. Donovan Desmae (14-7)

Ta walka zapowiada się na niezwykle wyrównaną. Roman Szymański jest jednym z najlepszych w Europie w swojej kategorii wagowej. Pytanie jednak ile potencjału do uwolnienia mu zostało. Nie bez powodu przegrał dwie walki o pasy KSW. Nie wiadomo także, jak Roman Szymański zareaguje po ostatniej porażce z Marianem Ziółkowskim. Donovan Desmae to były pretendent w Cage Warriors. Posiada lepsze warunki fizyczne od Szymańskiego oraz jest niezwykle wytrzymałym zawodnikiem. Nie wiadomo jednak jak sprawdzi się w KSW. Ta walka ma potencjał, aby zostać walką wieczoru gali KSW 61.

Michał Kita (20-12-1) vs. Darko Stošić (14-4)

Michał Kita miał walczyć z Jayem Silvą. Brazylijczyk doznał urazu niecały miesiąc temu i w jego miejsce wskoczył Darko Stošić, jest zawodnikiem lepszym w każdej płaszczyźnie od Michała Kity. Serb zadebiutował w KSW 59 walcząc z Michałem Włodarkiem. Zaprezentował swoje bardzo wysokie umiejętności zapaśnicze. Proponowany typ: Darko Stošić

Tomasz Romanowski (13-7, 1 N/C) vs. Patrik Kincl (23-9, 1 N/C)

Tomasz Romanowski miał jeszcze jakiś czas temu miał ujemny bilans w mma. Występy w „Tylko jeden” pozwoliły mu na „nabicie” sobie trochę tego bilansu. Patrik Kincl to czeski zawodnik, który przegrał tylko jedną walkę od 6 lat. W pierwszej walce w KSW wygrał z Tomaszem Drwalem. Obaj zawodnicy w tej walce nie kalkulują i cały czas chcą wywierać presje. Jest to druga walka, która ma szansę na zostanie walką wieczoru gali KSW 61.

Salahdine Parnasse (14-1-1) vs. Filip Pejić (15-4-2)

Eliminator o pas KSW. Filip Pejić nie kalkuluje. W polskiej federacji ma bilans 2-2, ale jest to zawodnik doceniany w Polsce. Pejić daje dobre walki i nie kalkuluje. Na 4 walki w KSW zgarnął aż 3 bonusy. W jego żyłach płynie typowa bałkańska krew. Salahdine Parnasse jest uważany za największy talent w KSW. W ostatniej walce mistrzowskiej przegrał z Danielem Torresem, jednak Torres po prostu dobrze trafił jednym ciosem. Parnasse powinien wkrótce zdominować wszystkich w swojej kategorii wagowej i niemal na pewno dostać kontrakt w UFC.  Proponowany typ: Salahdine Parnasse

Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) vs. Łukasz Jurkowski (17-11)

Wszyscy wiemy co potrafi Mariusz Pudzianowski. Niewiadomą jest powracający do KSW po dwóch latach Łukasz Jurkowski. W swoim najlepszym czasie Jurkowski nie pozostawiłby żadnych szans Pudzianowskiego. Popularny „Juras” prawie całe życie walczył w kategorii wagowej 93kg. Wiemy już, że na wagę wniósł 113kg. Czy taka waga pozwoli mu na zaprezentowanie pełni swoich wiadomości? Jurkowski ma szansę wygrać tę walkę głównie poprzez nokaut w pierwszej rundzie. Im dłużej walka będzie trwała, tym szanse Pudziana będą rosły.

Więcej proponowanych typów na KSW 61

Na kanale naszego partnera „MistrzGry” oraz „MistrzTypuje” można znaleźć film z proponowanym kuponem i typami bukmacherskimi na KSW 61.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!