Pobierz aplikację betfan na telefon
Kotwica Kołobrzeg – Kalisz. Typy, kursy, zapowiedź 23.10 II Liga
W niedzielę o 19.00 czeka nas prawdziwe starcie na szczycie w 2. lidze. Kotwica Kołobrzeg czyli dotychczasowy lider ligi, podejmie na własnym obiekcie ekipę KKS Kalisz. Lider będzie szukać zwycięstwa po tym jak tydzień temu przegrał niespodziewanie z Motorem Lublin. Kalisz to 3. drużyna tabeli, goni go reszta stawki więc przekonamy się czy wytrzymają presję. Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz typy!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

II Liga: Kotwica Kołobrzeg – Kalisz (23.10, 19:00) – zapowiedź meczu

Przez pewien czas Kotwica była całkowicie poza zasięgiem reszty stawki w tabeli. Mimo, że przed nami dopiero 16. kolejka to piłkarze z Kołobrzegu zdołali już zdobyć 35 punktów i tym samym na pewien czas odskoczyć reszcie. To jednak zaczęło się zmieniać od meczu z Polonią Warszawa. Remis w tym meczu był początkiem serii meczów gdzie piłkarze Kotwicy gubili punkty. Teraz podejmują KKS Kalisz, który radzi sobie bardzo przyzwoicie jak na taki mały klub. Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa, w tym jedno w krajowym pucharze. Nastroje w drużynie gości są zatem dobre do tego, by sprawić niespodziankę  wygrać z Kotwicą.

II Liga: Kotwica Kołobrzeg - Kalisz (23.10, 19:00) - typy

Typy Kotwica Kołobrzeg - Kalisz

Obstawiam, że oba zespoły zdołają strzelić bramkę. Stać na to oba zespoły.

1.61

OBIE STRZELĄ

betfan

II Liga: Kotwica Kołobrzeg - Kalisz (23.10, 19:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Kotwicy z Kaliszem, odbędzie się 23 października o 19:00. Transmisję z tego starcia nie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Będzie natomiast relacja na naszej stronie.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!