Pobierz aplikację betfan na telefon
Kostaryka – Nowa Zelandia: Typy i zapowiedź barażu o MŚ

Już dzisiaj o godzinie 20:00 na Ahmed bin Ali Stadium w Doha Kostaryka zmierzy się z Nową Zelandią w ramach barażu o mistrzostwa świata. Tylko zwycięzca tej konfrontacji awansuje na mundial, więc czekają nas ogromne emocje. Zapraszam na zapowiedź oraz typ na spotkanie, które wyłoni ostatniego uczestnika mistrzostw świata.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Kostaryka – Nowa Zelandia (14.06, 20:00) – Zapowiedź meczu

Już dzisiaj poznamy ostatniego finalistę mundialu w Katarze. Kostaryka zmierzy się z Nową Zelandią. Wygrany awansuje na mistrzostwa świata, więc czeka nas z pewnością pasjonująca walka przez 90, a być może nawet i 120 minut, jak było to wczoraj w przypadku starcia Australii z Peru. Ostatecznie to Australia po rzutach karnych awansowała do finałowego turnieju, który odbędzie się na przestrzeni listopada i grudnia tego roku.

Kostaryka zajęła czwarte miejsce w grupie eliminacji Ameryki Północnej i Centralnej. Imponujący finisz rozgrywek, bo aż cztery wygrane i jeden remis, pozwoliły tej reprezentacji punktowo doścignąć nawet USA. Nie udało się jednak wskoczyć na trzecie, premiowane bezpośrednim awansem miejsce, ponieważ Kostaryka miała gorszy bilans bramkowy niż Stany Zjednoczone. Nowa Zelandia z kolei rozgrywała kwalifikacje w strefie Oceanii, gdzie tak naprawdę nie miała z kim rywalizować. All Whites w finałowym meczu rozbili Wyspy Salomona aż 5:0.

Kostaryka – Nowa Zelandia (14.06, 20:00) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

 

Kostaryka po bardzo udanym finiszu eliminacji mistrzostw świata w Katarze, rozegrała jeszcze dwa spotkania w czerwcu w ramach Ligi Narodów Ameryki Północnej i Centralnej. Drużyna ta przegrała z Panamą i pokonała Martynikę, jednak oczywiste jest to, że skupia się bezpośrednio na finale baraży mundialu.

Nowa Zelandia w trakcie zgrupowania czerwcowego rozegrała jak dotąd dwa spotkania towarzyskie - z Peru i Omanem. All Whites przegrali z Peru 0:1 i zremisowali z Omanem 0:0. Mecz z Peru może być lekką wykładnią, ponieważ widać było, że Nowa Zelandia znacząco odstawała jakościowo od tego rywala.

Kostaryka - Nowa Zelandia (14.06, 20:00) - Typ na mecz

Wydaje się, że to reprezentacja Kostaryki jest minimalnym faworytem w tym spotkaniu. Nowa Zelandia to zgrany zespół, jednak brakuje tam jeszcze dużo jakości czysto piłkarskiej. Stawiam, że to Los Ticos wygrają dzisiejszą rywalizację i będą mogli cieszyć się z awansu na upragniony mundial w Katarze.

1.96

WYGRANA KOSTARYKI

betfan

 

Kostaryka - Nowa Zelandia (14.06, 20:00) - Transmisja, gdzie oglądać?

Wtorkowy mecz o awans na mistrzostwa świata odbędzie się o godzinie 20:00 na Ahmed bin Ali Stadium w Doha. Mecz ten będzie transmitowany w TVP Sport. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!