Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona – Stal: Typy, kursy, zapowiedź | 14.10

Spotkaniem otwierającym 13. serię gier w PKO Ekstraklasie będzie mecz Korony Kielce ze Stalą Mielec. Koroniarze mocno zasmucili swoich kibiców we wrześniu, bowiem nie wygrali nawet jednego meczu i notują obecnie bardzo złą serie 5 meczów bez wygranej. Goście czyli Stal Mielec mimo bardzo ubogiej kadry zdołali uzbierać już całkiem pokaźna liczbę 19 punktów po 12 kolejkach, a w miniony weekend rozprawili się z Pogonią Szczecin co na pewno budzi szacunek. Zapraszam na analizę oraz typy dotyczące tego spotkania! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Korona – Stal (14.10, 18:00) – zapowiedź meczu

Coraz bardziej ponure nastroje panują w stolicy województwa Świętokrzyskiego. Korona Kielce jako beniaminek Ekstraklasy prezentuje bardzo toporny futbol w swoim wykonaniu. Taka gra pozwoliła im na zdobycie po 12 kolejkach raptem 12 oczek. Teoretycznie takie punktowanie czyli punkt na mecz powinno wystarczyć, aby utrzymać się w najwyższej lidze, jednak znamy wszyscy cierpliwość działaczy klubów Ekstraklasy. Leszek Ojrzyński musi znaleźć sposób na pokonanie Stali, która radzi sobie nad wyraz dobrze. Piłkarze z Mielca pokonali już w tym sezonie mistrza Polski oraz Pogoń Szczecin czyli zespoły, które reprezentowały nas w europejskich pucharach. Zbliżająca się coraz bliżej do strefy spadkowej Korona, taki obrót spraw zawdzięcza głównie słabej grze na własnym obiekcie gdzie przegrała wszystkie 3 ostatnie mecze. Ta statystyka musi ulec zmianie jeśli piłkarze trenera Ojrzyńskiego chcą podbudować sobie morale przed następnymi meczami.

 

Ekstraklasa: Korona - Stal (14.10, 18:00) - typy

Przed tygodniem popis umiejętności w meczu Stali Mielec dał Said Hamulic, który ma już 6 bramek na swoim koncie i będzie on musiał być na radarze obrońców gospodarzy przez całe spotkanie. Korona znana jest z tego, że gra bardzo twardo, często na granicy faulu. To może zwiastować raczej ciężkie do oglądania spotkanie. Gospodarze muszą zdobywać punkty z takimi drużynami jak Stali czyli w teorii bardzo zbliżonymi poziomem do nich. Czy tak będzie? Mimo wszystko coś mi podpowiada, że Stali Mielec może nie wystarczyć genialny instynkt strzelecki Hamulicia. W tym spotkaniu będzie liczyć się walka oraz siła fizyczna, o którą jestem spokojny ze strony Korony Kielce. Mój typ? Pierwsza wygrana Korony na własnym stadionie od 1. sierpnia.

2.35

KORONA WYGRA

betfan
 

Ekstraklasa: Korona - Stal (14.10, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Korony Kielce ze Stalą Mielec w ramach 13. kolejki Ekstraklasy, odbędzie się 14. października o 18.00 na Suzuki Arenie w Kielcach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie CANAL + Sport 3, CANAL + Sport oraz Canal + Family.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!