Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Radomiak Radom. Typy, kursy, zapowiedź 11.03 | Ekstraklasa
Sobotnie zmagania w ramach 24. kolejki Ekstraklasy, rozpocznie mecz Korony Kielce z Radomiakiem Radom. Beniaminek jest w strefie spadkowej, ale do bezpiecznej 15. pozycji traci tylko dwa punkty. Goście zajmują jednak ósmą lokatę i będą wymagającym przeciwnikiem. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Korona Kielce – Radomiak Radom.

Korona Kielce – Radomiak Radom: zapowiedź meczu

W sobotę Korona Kielce podejmować będzie Radomiak Radom. Beniaminek ostatnio gra całkiem dobrze, dlatego ma nadzieję na utrzymanie. Co prawda jest w strefie spadkowej, ale do Górnika traci tylko dwa punkty. Korona w minionych pięciu kolejkach zdobyła 10 punktów, a niedawno pokonała Wisłę Płock i Lechię Gdańsk, a także przegrała aż 1:5 z Wartą Poznań. Radomiak Radom jest na ósmej pozycji i na razie nie walczy o nic. Strata do TOP 3 jest spora, a przewaga nad strefą spadkową komfortowa. Radomiak był niepokonany przez pięć kolejek, ale przed tygodniem musiał uznać wyższość Zagłębia Lubin.

Korona Kielce - Radomiak Radom: typy

Typy Korona Kielce - Radomiak Radom

Korona Kielce jest w dosyć dobrej dyspozycji, ale Radomiak jest niewygodnym przeciwnikiem. W poprzednim bezpośrednim pojedynku to beniaminek triumfował 2:0. Biorąc jednak pod uwagę całkiem dobrą dyspozycję obu drużyn, spodziewam się remisu.

3.25

REMIS

betfan

Korona Kielce - Radomiak Radom: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław, odbędzie się 11 marca o 15:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!