Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Odra Opole: Typy i zapowiedź półfinału baraży
Przed nami dwa półfinały baraży o Ekstraklasę. W jednym z nich Korona Kielce zmierzy się z Odrą Opole. Drużyny zajęły odpowiednio czwarte i piąte miejsce na finiszu pierwszej ligi. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na to spotkanie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Korona Kielce – Odra Opole (26.05, 18:00) – Zapowiedź meczu

Korona Kielce zagra z Odrą Opole w meczu przed własną publicznością o awans do finału baraży. Gra toczy się o najwyższą stawkę, bo o awans do Ekstraklasy. Obie drużyny z pewnością podejdą do tego spotkania niesamowicie skoncentrowane i zdeterminowane. Mierzą się ze sobą czwarta i piąta ekipa po sezonie zasadniczym pierwszej ligi. Możemy więc spodziewać się naprawdę piłki na przyzwoitym poziomie i wielu bramkowych akcji. Raczej nie spodziewam się, żeby zespoły zamurowały się i czekały na błędy przeciwnika. Myślę, że będziemy świadkami naprawdę dobrego widowiska z kilkoma bramkami, podobnie jak było to w przypadku ostatniego meczu bezpośredniego pomiędzy tymi drużynami.

Korona Kielce – Odra Opole (26.05, 18:00) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Jeżeli Koroniarze zdobyliby komplet punktów w ostatnich trzech kolejkach, to awansowaliby bezpośrednio do Ekstraklasy. Tak się jednak nie stało, a drużyna z Kielc znacząco obniżyła loty. W trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt w starciu z GKS-em Tychy. Dodatkowo ponieśli porażki z GKS-em Katowice oraz właśnie Odrą Opole.
Odra zaprezentowała bardzo dobrą formę na koniec sezonu pierwszej ligi. Goście wygrali 3 z 5 ostatnich spotkań i dzięki temu mogą rywalizować w fazie play-off o ostatnie miejsce w Ekstraklasie na nowy sezon. Jeden z wygranych meczów miał miejsce właśnie z Koroną Kielce, jednak było to na własnym boisku. Mecz odbył się stosunkowo niedawno, bo 6 maja. Zobaczymy, jak wynik tamtego starcia będzie przekładał się na dzisiejszą rywalizację.

Korona Kielce - Odra Opole (26.05, 18:00) - Typ na mecz

1.76

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Korona ma ogromne ambicje, żeby po kilku latach powrócić do Ekstraklasy. Odra również tanio skóry nie sprzeda. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Stawiam, że w meczu barażowym, podobnie jak przed trzema tygodniami, również zobaczymy przynajmniej po jednej bramce z obu stron.

Korona Kielce - Odra Opole (26.05, 18:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Czwartkowy mecz w ramach półfinału baraży pomiędzy Koroną Kielce a Odrą Opole odbędzie się o godzinie 18:00 na stadionie Suzuki Arena w Kielcach. Mecz ten będzie transmitowany w Polsat Sport, a sędzią będzie Tomasz Musiał. Abonamenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć mecz także w internecie i aplikacji mobilnej. Relację z meczu możecie również śledzić na sport.betfan.pl. Znajduje się ona poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!