Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Legia Warszawa: Ekstraklasa. Typy i zapowiedź (16.07)
W sobotę 16 lipca czeka nas drugi dzień po powrocie Ekstraklasy. Na sobotę zaplanowano trzy spotkania. Ostatnim, trzecim meczem będzie spotkanie Korony Kielce z Legią Warszawa. Jak zaprezentuje się „Banda Świrów 2” Leszka Ojrzyńskiego po powrocie do Ekstraklasy? Czy Legia będzie walczyć o mistrzostwo w tym sezonie? Zapraszamy na zapowiedź i typy na mecz Korona Kielce – Legia Warszawa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Korona Kielce – Legia Warszawa (16.07, 20:00) – zapowiedź

Legia Warszawa po fatalnym sezonie poczyniła ciekawe ruchy na rynku transferowym i można powiedzieć, że się dosyć fajnie wzmocniła. Do „Wojskowych” trafił Makana Baku, znany z występów w Warcie Poznań 2 sezony temu. Na stałe do stołecznej drużyny dołączył Paweł Wszołek, a w ataku prawdopodobnie od pierwszej minuty zagra Blaż Kramer. Ciekawe również jak zaprezentuje się Korona Kielce, która pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego wraca na poziom Ekstraklasy. Najlepszym zawodnikiem „Koroniarzy” jest Jacek Kiełb, co dobitnie pokazuje, że Korona może mieć za słabą kadrę na Ekstraklasę. Ciekawe jak zaprezentuje się nowy napastnik, sprowadzony przed sezonem Bartosz Śpiączka.

Korona Kielce - Legia Warszawa (16.07, 20:00) - proponowany typ

Jeżeli Korona nie poczyni pokaźnych wzmocnień przed zamknięciem okienka transferowego to może liczyć tylko na kunszt Leszka Ojrzyńskiego. To nie jest kadra na Ekstraklasę, a Legia Warszawa będzie chciała powrócić do walki o najwyższe cele w Polsce i po ciekawych wzmocnieniach i Kostą Runjaiciem na ławce trenerskiej mogą jak najbardziej to zrobić.

1.97

WYGRANA LEGII

betfan


 

Korona Kielce - Legia Warszawa (16.07, 20:00) - przewidywane składy

Korona Kielce

K. Forenc - A. Danek, K. Petrov, S. Balić, R. Corral - A. Deja, M. Trojak - J. Łukowski, M. Szpakowski, D. Błanik - B. Śpiączka (1-4-2-3-1)

Legia Warszawa

K. Tobiasz - A. Jędrzejczyk, M. Wieteska, L. Rose, Y. Ribeiro - B. Slisz - P. Wszołek, E. Muci, Josue, M. Baku - B. Kramer (1-4-1-4-1)

Korona Kielce - Legia Warszawa (16.07, 20:00) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Mecz Korony Kielce z Legią Warszawa w ramach 1. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 16 lipca o 20:00. Spotkanie odbędzie się na Suzuki Arena w Kielcach. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!