Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 18.02. Ekstraklasa
Już w najbliższą sobotę, kolejne mecze PKO BP Ekstraklasy. Korona Kielce w ramach 21 kolejki podejmie na własnym stadionie – Suzuki Arenie zespół Lechii Gdańsk. Dla gospodarzy zadanie bardzo trudne, szczególnie że ciąży na nich widmo spadku. Czy Korona wykona krok w celu utrzymania w lidze? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Korona Kielce – Lechia Gdańsk: Zapowiedź meczu

Sytuacja w tabeli drużyny gości, również nie wygląda za ciekawie, bowiem piastują oni 13. pozycję, a od strefy spadkowej dzielą ich tylko 2 oczka. Beniaminek z Kielc całkiem obiecująco rozpoczął rozgrywki w nowym roku, a w swoich pierwszych 3 meczach zdobył 4 punkty. Piłkarzy Korony zaczęli regularnie zdobywać bramki, czego potwierdzeniem są ostatnie wyniki.
Jakub Łukowski, zdobył już w tym sezonie 9 bramek, co jest niesamowitym wynikiem, bowiem jak do tej pory nikt nie strzelił ich więcej. Jest on natomiast jedynym Polakiem z takim dorobkiem w Ekstraklasie. Zawodnicy Lechii, w tym roku meczu jeszcze nie przegrali, więc zapowiada się ciekawe spotkanie.

Korona Kielce - Lechia Gdańsk: Typy

2.37

KORONA KIELCE

STRZELI + 1,5 GOLA

betfan

Korona powinna zdecydowanie zaatakować, ze względu na widmo spadku. Jeżeli Złocisto - Krwiści nie zdobędą dziś 3 oczek, sytuacja może się znacznie pogorszyć. W przypadku wygranej Miedzi Legnica, ekipa z Kielc obejmie ostatnie miejsce w lidze. Obstawiam, że Korona strzeli 1,5 gola.

Korona Kielce - Lechia Gdańsk: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Koroną a Lechią odbędzie się 18 lutego na Stadionie Suzuki Arena w Kielcach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!