Pobierz aplikację betfan na telefon
Korea Południowa – Portugalia typy, kursy, zapowiedź 02.12 | MŚ Katar 2022

Korea Południowa zagra z Portugalia o awans. Portugalia ma już awans zapewniony i podejdzie do tego meczu z większym luzem niż piłkarze z Azji. Cristiano Ronaldo będzie szukać kolejnej bramki na Mundialu. Z kolei w ekipie Korei liczyć bardzo mocno będą na Sona z Tottenhamu. Reprezentacja Korei Południowej potrzebują wygranej przez co mogą nadziać się na kontry Portugalczyków. Czy to oznacza dużo emocji oraz sporo bramek? Zapraszam na zapowiedz meczu!

Korea Południowa – Portugalia – typy bukmacherskie

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Ten mecz Portugalia będzie mogła wykorzystać do tego, by dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom przed dalszą fazą turnieju. Nie oznacza to, że Korea będzie mieć łatwiej. Wręcz przecwnie. Rezerwowi w każdej reprezentacji mają podczas turnieju bardzo często tylko ogony, by przekonać do siebie trenera. Ławka rezerwowych Portugalii to wspaniała lista głodnych zawodników. Na pewno będą chcieli wygrać również trzeci mecz i pokazać, że byli w tej grupie po prostu najlepsi.

Typ na WYGRANA PORTUGALII

Koreańczycy pozostawiają po sobie ciut gorsze wrażenie niż 4 lata temu. Wtedy chociażby pokonali Niemców i wyrzucili ich z turnieju. Myślę, że Cristiano Ronaldo będzie chciał wykorzystać niski wzrost drużyny Korei, a kreatywny środek pola oraz wartościowi zmiennicy jak Leao, wystarczą do pokonania Korei. Korei, która gra o awans i żeby ten cel osiągnąć musi wygrać. Nie sądzę jednak, by stać ich było pokonać jednego z kandydatów do złota.

1.73

PORTUGALIA WYGRA

betfan

Korea Południowa – Portugalia – zapowiedź

Na zakończenie grania w fazie grupowej czekają nas już ostatnie mecze. Jednym z nich będzie próba oszukania przeznaczenia przez Koreę Południową. Dlaczego? A no dlatego, że muszą wygrać to spotkanie oraz liczyć, że Ghana nie wygra z reprezentacją Urugwaju. Bardzo dużo tu zależności jeśli chodzi o to co musi się stać, by Korea awansowała. Przede wszystkim muszą wygrać z Portugalia, a to już im się zdarzyło podczas Mundialu rozgrywanym w ich kraju w 2002. Tyle, że to już historia i ciężko będzie im nawiązać do tej wspaniałej wygranej.   .

Korea Południowa – Portugalia – ostatnie wyniki

 


Reprezentacja Korei Południowej rozpoczęła ten turniej od bezbramkowego remisu z Urugwajem. Jeden cenny punkt po pierwszej kolejce stawiał ich w lepszej sytuacji niż piłkarzy z Afryki, którzy przegrali z Portugalczykami (2:3). W drugim swoim meczu to Ghana okazała się lepsza do Korei. Mecz lepiej zaczęli Koreańczycy, ale nie zamienili żadnej akcji na gola. Potrafili jedynie odrobić w krótkim czasie stratę dwóch goli i doprowadzić do remisu. Ostatecznie przegrali. Portugalia długo męczyła się w swoim pierwszym meczu z Ghana, ale po przerwie otworzył się worek z bramkami i to oni wygrali choć Ghana napędziła im strachu. W drugim meczu Portugalia była lepsza od Urugwaju i wygrała dość łatwo (2:0).

Korea Południowa - Portugalia - bezpośrednie mecze

W 2002 roku miało miejsce jedyne bezpośrednie starcie tych dwóch reprezentacji. Nie był to mecz towarzyski więc w jakimś procencie jest ten wynik miarodajny oraz można do niego w pewnym stopniu się odwoływać. Podczas Mundialu w Korei Południowej oraz Japonii, reprezentacja Portugalii przegrała 0:1. Portugalia przegrywając ten mecz, odpadła z grupy MŚ.

Korea Południowa - Portugalia - przewidywane składy

Korea Południowa: Kim Seung-Gyu – Kim Tae-Hwan, Kim Min-Jae, Kim Young-Gwon, Kim Ins-Su – Kwon Chang-Hoon, Hwang Hae-Chan, Jung Woo-Young, Lee Jae-Sung, Son Heung-Min – Hwang Ui-Jo

Portugalia:,/b> Diego Costa – Cancelo, Pereira, Dias, Mendes – Neves, Carvalho, Fernandes – Ronaldo, Felix, Silva.

Korea Południowa - Portugalia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Mecz Korea Południowa kontra Portugalia odbędzie się w piątek 2 grudnia o 16:00 na Education City Stadium. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!