Kolumbia – Boliwia: Typy, kursy, zakłady 15.06 | mecze towarzyskie

Adrian Krawczyk

15 czerwca 2024

W ostatnim spotkaniu przygotowującym do Copa America 2024 Kolumbia zmierzy się z Boliwią. Reprezentacja Kolumbii w ostatnim czasie jest w świetnej formie i być może na Copa Americ będą chcieli sprawić niespodziankę. Wydaje się, że mecz z Boliwią przed samym turniejem to dobry ostatni sprawdzian dla nich.

Kolumbia

Kolumbia imponuje ostatnio wynikami i z pewnością będą chcieli przed startem turnieju jeszcze ograć Boliwię i utrzymać dobre morale. Czy uda im się tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Kolumbia – Boliwia.

Kolumbia – Boliwia typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Kolumbii z handicapem -1.5 gola
Kurs 1.75
Zagraj już teraz

Kolumbia w ostatnim czasie rozbiła w świetnym stylu USA aż 1:5. To jednak nie koniec ich świetnych wyników, albowiem poprzednio ograli Rumunię 2:3, Hiszpanię 1:0 oraz Wenezuelę 1:0. Z pewnością w szczególności imponująco wygląda wygraną z Hiszpanią. Oczywiście były to spotkanie towarzyskie, ale mimo wszystko widać, że Kolumbia na Copa Amermica może być w świetnej formie. Teraz czeka ich ostatni sprawdzian z Boliwią, która w ostatnim czasie gra słabo. Ciężko sobie wyobrazić, że Kolumbia tutaj pewnie nie wygra, nawet pomimo meczu towarzyskiego. Stawiam na wygraną Kolumbii z handicapem -1.5 gola po kursie 1.75.

Kolumbia – Boliwia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Kolumbia – 1.21
  • Remis – 6.00
  • Wygrana Boliwia – 12.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.65
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.99

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Kolumbia – Boliwia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Kolumbii (kurs 1.21). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Boliwia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 12.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Kolumbia – Boliwia to może liczyć na kurs 6.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.65, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.25.

Kolumbia – Boliwia gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Kolumbią, a Boliwią w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 15. czerwca o 23:00 na Renyschler Field w East Hartford. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy