Pobierz aplikację betfan na telefon
Koeln – Augsburg: Typy, kursy, zapowiedź | 16.10 Bundesliga

W niedzielę czekają ostatnie trzy zmagania w ramach 10. kolejki w niemieckiej Bundeslidze. W jednym z meczów tego dnia Koeln podejmować będzie na swoim boisku drużynę Augsburg. Goście kontynuują serię bez porażek, która aktualnie wynosi pięć meczów. Gospodarze będą szukać przełamania, bowiem nie wygrali od trzech spotkań. Czy świetnie dysponowani do niedwna zawodnicy z Kolonii przełamią się?  Zapraszam na zapowiedź meczu Koeln – Augsburg.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Koeln – Augsburg (16.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Po dwóch porażkach w Lidze Konferencji, gospodarzom sytuacja w tabeli się skomplikowała. Musą jednak teraz skupić się na wynikach. Bundesligi, bo ostatni mecz przegrali aż 2:5, a łącznie pięć ostatnich starć dało im tylko 4 punkty. Przez to spadli na 9. lokatę, gdzie tuż za nimi z taką samą ilością punktów jest ich najbliższy Rywal Augsburg. Ekipa Gikiewicza nie przegrała do pięciu spotkań i z pewnością będą chcieli podtrzymać formę.

 

Bundesliga: Koeln - Augsburg (16.10, 15:30) - typ

Zapowiada się bardzo ciekawe starcie, oba zespoły mają tyle samo punktów, choć ich formy różnią się ostatnim czasem są mocno zróżnicowane. Uważam jednak, że większy potencjał ma ekipa gospodarzy i to oni powinni wynieść z niego trzy punkty.

1.68

KOELN WYGRA

betfan

Bundesliga: Koeln - Augsburg (16.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 10. kolejki pomiędzy Koeln, a Augsburgiem odbędzie się 16 października o 15:30 na RheinEnergieStadion w Kolonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!