Pobierz aplikację betfan na telefon
KKS Kalisz – Górnik Zabrze: Typy, kursy, zapowiedź. Puchar Polski

We wtorek 8 listopada rozpoczną się pierwsze spotkania 1/8 finały Pucharu Polski. Rundę otworzy nam spotkanie KKS Kalisz – Górnik Zabrze o godzinie 14:30. Klub z Wielkopolski wyeliminował już jeden zespół grający na co dzień w Ekstraklasie z Pucharu Polski. Czy uda mu się to drugi raz? Zapraszam na zapowiedź meczu i typy KKS Kalisz – Górnik Zabrze.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: KKS Kalisz – Górnik Zabrze – zapowiedź meczu

To kolejny sezon, w którym KKS Kalisz walczy o awans do I ligi. W poprzednim sezonie musiał pogodzić się z porażką w barażach. Aktualny sezon układa się po ich myśli i po 18. kolejkach mają 35 punktów, co daje miejsce w czołowej trójce. W siedmiu ostatnich meczach wygrali 6 razy (w tym raz w PP) i zaliczyli remis 0:0 z liderem tabeli. Górnik Zabrze to jednak drużyna, która swoje mecze rozgrywa w Ekstraklasie, 2 szczeble rozgrywkowe wyżej.

 

Puchar Polski: KKS Kalisz - Górnik Zabrze - typy i droga

Typy KKS Kalisz - Górnik Zabrze

Zespół z Ekstraklasy vs zespół z 2. ligi. Faworyt jest oczywisty w tym spotkaniu, ale historia Pucharu Polski już mniejsze niespodzianki widziała. Przewagą Kalisza jest na pewno to, że rozgrywają ten mecz u siebie. Górnik jednak w ostatnich tygodniach podkręcił obroty przed końcem rundy jesiennej i również zaczął dobrze punktować. Gdyby na chwilę zapomnieć, że te drużyny dzielą poziomy rozgrywkowe to jest to spotkanie dwóch drużyn znajdujących się w wysokiej formie. Możliwe też, że Ekstraklasowicz zamiesza trochę w składzie i pozwoli sprawdzić się zawodnikom drugiego planu.

1.76

OBIE STRZELĄ

betfan

 

 

Droga do 1/8 finału

  • KKS Kalisz: Wigry Suwałki (0:4) -> Widzew Łódź (5:5. karne) -> Olimpia Elbląg (2:0)
  • Górnik Zabrze: Ruch Chorzów (0:1) -> GKS Katowice (1:2)

Puchar Polski: KKS Kalisz - Górnik Zabrze - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Wtorkowy mecz Pucharu Polski między KKS-em Kalisz, a Górnikiem Zabrze odbędzie się 8 listopada o 14:30 na Stadion OSRiR w Kaliszu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat BoxGo.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!