Kiel – Łomża Kielce: Typy, kurs, zapowiedź | 09.02 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

09 lutego 2023

Vive Kielce

W fazie grupowej Ligi Mistrzów 2022/2023 w piłce ręcznej, zostały już tylko cztery mecze. Dwie nasze drużyny wciąż walczą o awans. Łomża Kielce ponownie zmierzy się z Kiel, których niedawno pokonali 40:37. Tym razem polską drużynę czeka o wiele trudniejsze wyzwanie, bowiem udadzą się na spotkanie do Kilonii. Czy umocnią swoją pozycję, czy może zaatakują pierwszą lokatę? Zapraszam na zapowiedź spotkania Kiel – Łomża Kielce.

Liga Mistrzów: Kiel – Łomża Kielce- Zapowiedź meczu

Polska ekipa ma za sobą czternaście ligowych spotkań, po których znajdują się na drugim miejscu. Jedyną porażkę w lidze odnotowali tylko z Wisłą Płock, przez spadli na drugą lokatę w tabeli. W Lidze Mistrzów mają za sobą dziesięć spotkań, które dały im aktualnie 18 punktów i drugą lokatę w tabeli, tuż za Barceloną.

 

Teraz ponownie zmierzą się z Kiel, z tym że wyzwanie jest nieco bardziej wymagające niż ostatnio, bowiem udadzą się na wyjazd. Niemiecka drużyna w lidze również zajmuje drugie miejsce, ale tam górna część tabeli jest o wiele bardziej wyrónana niż w naszej lidze. Zawodnicy z Kilonii mogą być przed tym spotkaniem dodatkowo obciążeni ostatnią porażką w ramach Pucharu Niemiec z Magdeburgiem, gdzie zmuszeni byli grać dogrywkę. Ostatecznie przegrali ćwierćfinał 34:35.

Liga Mistrzów: Kiel - Łomża Kielce - typy, typowanie

Pierwszy mecz obu ekip zakończył się wygraną naszej drużyny 40:37. Ogromna ilość trafień do bramki, a to głównie z racji bardzo ofensywnej gry obu drużyn, które raczej nie skupiały się na dłuższym rozgrywaniu. Łomża tak naprawdę w końcówce wyrwała to zwycięstwo, bo od remisu 37:37, tylko oni zdobyli trzy trafienia. Tym razem spodziewam się o wiele spokojnieszego meczu, więc stawiam poniżej 66,5 gola.

1.58

PONIŻEJ 66,5 GOLA

betfan

Liga Mistrzów: Kiel - Łomża Kielce - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Mistrzów piłki ręcznej pomiędzy Łomżą Kielce, a Kiel odbędzie się 9 lutego o 18:45 na hali w Kilonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 2 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy