Kiedy i o której mecz Ukraina – Belgia. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

11 czerwca 2024

Ukraina zakończy zmagania grupowe Euro 2024 z reprezentacją Ukrainy. Będzie to starcie 3. kolejki w grupie E. Z pewnością to Belgowie mają większe szanse w tym meczu na zwycięstwo, co na co też wskazują mnożniki wystawione przez analityków, jednak Ukraina w tym meczu nie jest bez szans.

Ukraina, typy

Ukraińcy niewątpliwie nie zaprezentowali się najlepiej w meczu towarzyskim przed Euro z Polską, ale na Euro czeka ich rozdanie i dość prosta grupa, z której zapewne będą chcieli awansować i mają na to duże szanse. Najtrudniejszym rywalem będą Belgowie, z którymi właśnie Ukraina zmierzy się w ostatniej kolejce. Sprawdź gdzie obejrzeć ostatnie grupowe starcie Ukraińców, w którym zmierzą się z Belgią na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Ukraina – Belgia?

Spotkanie 3. kolejki Euro 2024 w grupie E pomiędzy Ukrainą, a Belgią zostanie rozegrane we wtorek 25. czerwca 2024 roku. Pierwszy gwizdek w meczu Ukraina – Belgia został zaplanowany na godzinę 18:00. Spotkanie to odbędzie się na stadionie MPH Arena w Stuttgarcie. Z pewnością na papierze Ukraińcy w tym meczu są słabszą reprezentacją. Mimo tego mogą w tym meczu powalczyć nawet o pełną pulę punktów, jeżeli zagrają na odpowiednim poziomie. Oczywiście Belgowie po raz kolejny oczekiwaliby dobrego Euro w swoim wykonaniu, ale kilkukrotnie już pokazali, że niestety nie dają rady na wielkich imprezach. Teraz jednak mają dość łatwą grupę, więc trudności tak naprawdę rozpoczną się dla nich dopiero od fazy pucharowej. Wydaje się, że właśnie przed fazą pucharową mecz z Ukrainą będzie dla nich dobrym sprawdzianem, albowiem to solidna ekipa, a przecież w fazie pucharowej trzeba będzie ogrywać najlepszych. Czy Belgowie sobie poradzą? Przekonamy się już we wtorek przed godziną 20:00.

Gdzie obejrzeć mecz Ukraina – Belgia?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ostatni mecz reprezentacji Ukrainy na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacja Belgii? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Ukraina – Belgia obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Ukraina – Belgia:

Ukraina – Belgia: Typy, kursy, zakłady 25.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy