Kiedy i o której mecz Słowenia – Serbia. Gdzie obejrzeć?

Patryk Śliwiński

17 czerwca 2024

Mecz Słowenia – Serbia odbędzie się 20 czerwca (czwartek) o 15:00. Będzie to spotkanie drugiej kolejki Euro 2024.

Słowenia

Faworytem grupy C jest Anglia, a pozostałe drużyny powalczą o pozostałe lokaty. Będzie to kluczowe starcie dla Słowenii i Serbii, które według przewidywań powalczą o trzecie miejsce. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Słowenia – Serbia na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Słowenia – Serbia?

Rywalizację na Euro 2024 w czwartek 20 czerwca otworzy mecz Słowenia – Serbia. Będzie to bardzo ważny pojedynek dla obu zespołów, najważniejszy w fazie grupowej. Reprezentacje zagrają na Alianz Arena – stadionie Euro 2024, na którym swoje mecz rozgrywa Bayern. Faworytem jest Serbia, ale to Słowenia ma na razie więcej punktów. Szykuje nam się ciekawe starcie, które można nazwać meczem o wszystko dla obu drużyn. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 15:00.

Gdzie obejrzeć mecz Słowenia – Serbia?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Słowenia – Serbia na Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej (TVP 1). Mecz Słowenia – Serbia obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Słowenia – Serbia:

Słowenia – Serbia. Typy, kursy, zakłady 20.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy