Kiedy i o której mecz Słowacja – Ukraina. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

08 czerwca 2024

Ukraińcy w drugiej kolejce zmierzą się ze Słowakami. Wydaje się, że dla reprezentacji Ukrainy może być to kluczowe spotkanie w kontekście awansu do fazy pucharowej, albowiem w tym spotkaniu mają spore szanse, aby sięgnąć po 3 punkty. Słowacy natomiast w tym meczu nie są na straconej pozycji i też mogą powalczyć o punkty.

Słowacja

Wydaje się, że to właśnie spotkanie, w którym będą chcieli wywalczyć choćby jedno oczko, ale wywalczenie 3 punktów w tym spotkaniu przez Słowaków nie sprawiłoby także ogromnej sensacji. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie reprezentacji Słowaków z Ukraińcami na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Słowacja – Ukraina?

Spotkanie 2. kolejki Euro 2024 w grupie E pomiędzy Słowacją, a Ukrainą odbędzie się w piątek 21 czerwca o godzinie 21:00. Mecz ten zostanie rozegrany na na Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie. Z pewnością Ukraińcom w tym spotkaniu przydałby się 3 punkty, albowiem 3 punkty będą znacznie zbliżać do awansu. Wydaje się, że Słowacja jest słabszą ekipą od Ukraińców, choć z pewnością nie można ich także skreślać w tym meczu. Jeżeli Ukrainie przytrafiłby się choćby tak słaby mecz, jak ten towarzyski z Polską to wydaje się, że Słowacja jak najbardziej tutaj o remis może powalczyć. Mimo wszystko wydaje się, że analitycy dobrze wycenili notowania w tym spotkaniu i to właśnie Słowacja powinna z tego spotkania wyjść bez dorobku punktowego. Jak jednak będzie? Przekonamy się już w piątek 21. czerwca przed godziną 23:00.

Gdzie obejrzeć mecz Słowacja – Ukraina?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć drugi grupowy mecz Słowaków na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacją Ukrainy? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Słowacja – Ukraina obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Słowacja – Ukraina:

Słowacja – Ukraina: Typy, kursy, zakłady 21.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy