Kiedy i o której mecz Austria – Francja. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

03 czerwca 2024

W 1. kolejce będziemy także świadkami spotkania w polskiej grupie, czyli D, gdzie Austria zmierzy się z Francją. W kontekście gry Biało-Czerwonych na Euro będzie to dla nas bardzo ważne spotkanie.

Francja, typy

Większe szanse oczywiście daje się w nim reprezentacji Francji, ale nie można również skreślać bardzo solidnych Austriaków, których stać w tym spotkaniu na niespodziankę. W szczególności Austriacy nie będą chcieli zaczynać fazy grupowej od 0 punktów, biorąc pod uwagę fakt, że jest to piekielnie ciężka grupa. Sprawdź gdzie obejrzeć pierwszy mecz naszych rywali grupowych pomiędzy Austrią, a Francją na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Austria – Francja?

W 1. kolejce w grupie D nasi rywale grupowi również stoczą starcie – będzie to mecz pomiędzy Austriakami, a Francją. Spotkanie, które również będzie interesować polskich fanów odbędzie się dzień po mecz Polaków. Spotkanie Austria – Francja czeka nas 17. czerwca o godzinie 21:00 i jest on określany mianem hitu tego dnia. Mecz ten odbędzie się na stadionie Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie. Jako, że zarówno Austriacy, jak i Francuzi daleko do Niemiec nie mają to na trybunach czeka nas komplet kibiców. Dla Austriaków może to być piekielnie ciężkie rozpoczęcie Euro, albowiem zagrają od razu z głównym kandydatem do wygrania całych rozgrywek, czyli Trójkolorowymi. Francuzi natomiast w obliczu tak ciężkiej grupy z pewnością od startu, a dodatkowo w kontekście spotkania z Holandią w 2. kolejce będą chcieli pokazać swoją siłę i dopisać 3 punkty do swojego konta. Austriakom natomiast przy dorobku 0 punktów po tym spotkaniu może być znacznie ciężej, albowiem będzie na nich ciążyć bardzo duża presja w kolejnych meczach. Brak punktów w 2. spotkaniu z Polską przekreśli ich szanse praktycznie na 0.

Gdzie obejrzeć mecz Austria – Francja?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć pierwszy grupowy mecz rywali Polaków na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacja Austrii z Francją? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Austria – Francja obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Austria – Francja:

Austria – Francja: Typy, kursy, zakłady 16.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy