Kiedy i o której mecz Turcja – Portugalia. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

08 czerwca 2024

W drugiej kolejce podczas Euro 2024 wydaje się, że będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia w grupie F. Portugalia zmierzy się w nim z reprezentacją Turcji i wydaje się, że to spotkanie, w którym może wydarzyć się wszystko, choć to oczywiście Portugalia ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Mimo wszystko Turcy nie stoją na straconej pozycji i z pewnością będą walczyć choćby o 1 punkt.

Portugalia Ronaldo

Oczywiście Turcja już była kreowana na czarnego konia ostatniej imprezy, ale tam zupełnie sobie nie poradzili. Tutaj jednak muszą szukać punktów w tym meczu i dobrej gry, jeżeli chcą się pokazać z dobrej strony na Euro 2024. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie reprezentacji Portugalii z Turcją na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Turcja – Portugalia?

Spotkanie 2. kolejki Euro 2024 w grupie F pomiędzy Turcją, a Portugalią odbędzie się w sobotę 22. czerwca o godzinie 18:00. Spotkanie to odbędzie się na bardzo dobrze znanym stadionie kibicom piłkarskim z boisk niemieckich. Spotkanie Turcja – Portugalia odbędzie się na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Choć nie będzie to ostatnie spotkanie tego dnia to wydaje się, że może być to najlepszy mecz w grupie F. Spodziewam się, że Turcja oraz Portugalia powinny w tej grupie walczyć o pierwsze miejsce, stąd też wydaje mi się, że właśnie to spotkanie będzie najlepszym w tej grupie. Turcy w końcu mogą udowodnić, że na wielkiej imprezie piłkarskiej spełnią oczekiwania i minimum awansują z grupy. Portugalia natomiast podczas Euro 2024 w Niemczech ma znów bardzo duże nadzieje na dobry wynik. Są to szanse bardzo realne, albowiem na wielkich turniejach Portugalczycy wypadają zawsze świetnie. Czy ograją Turcję w trudnym meczu? Przekonamy się w sobotę przed godziną 20:00.

Gdzie obejrzeć mecz Turcja – Portugalia?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć drugi grupowy mecz Portugalczyków na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacją Turcji? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Turcja – Portugalia obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Turcja – Portugalia:

Turcja – Portugalia: Typy, kursy, zakłady 22.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy