Kiedy i o której mecz Szwajcaria – Niemcy. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

09 czerwca 2024

W ostatnim meczu podczas fazy grupowej Euro 2024 reprezentacja Niemiec zmierzy się ze Szwajcarią. Wydaje się, że dla gospodarzy tego turnieju będzie to najtrudniejsze spotkanie grupowe, jednak mimo wszystko mają w nim znacznie większe szanse od swoich rywali na zdobycie kompletu punktów.

Niemcy

Szwajcaria natomiast musi walczyć o to, aby zdobyć jak najwięcej punktów w dwóch pierwszych spotkaniach, albowiem wydaje się, że w tym meczu maksymalnie może być ich stać na jedno oczko. Komplet punktów byłby niewątpliwie bardzo dużą sensacją. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie reprezentacji Niemiec ze Szwajcarami na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Szwajcaria – Niemcy?

Ostatnie grupowe spotkanie gospodarzy Euro 2024, czyli reprezentacji Niemiec to mecz, w którym podejmą reprezentację Szwajcarii. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 23. czerwca. Pierwszy gwizdek meczu planowany jest na godzinę 21:00. Spotkanie odbędzie się na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie, który ma pojemność aż 58 000. Będzie można spodziewać się kompletu na trybunach i wielkiego wsparcia dla reprezentacji Niemiec w tym spotkaniu. Gospodarze tego turnieju z pewnością w tym meczu będą potrzebować dużego wsparcia, albowiem wydaje się, że właśnie na koniec zmierzą się oni z najbardziej solidną kadrą w tej grupie. Szwajcaria natomiast będzie chciała w tym meczu wywalczyć choćby 1 punkt i z pewnością nie można ich skreślać, jednak mimo wszystko wydaje się, że to zadanie będzie piekielnie trudne. Jeżeli porównamy obie kadry to dysproporcja wychodzi naprawdę dosyć duża. Mimo tego Szwajcarzy na wielkich turniejach prezentują zawsze solidną formę i nie można ich tutaj skreślać.

Gdzie obejrzeć mecz Szwajcaria – Niemcy?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ostatni grupowy mecz gospodarzy tego Euro 2024, czyli reprezentacji Niemiec, w którym zmierzą się reprezentacją Szwajcarii? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Szwajcaria – Niemcy obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Szwajcaria – Niemcy:

Szwajcaria – Niemcy: Typy, kursy, zakłady 23.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy