Kiedy i o której mecz Turcja – Gruzja. Gdzie obejrzeć?

Wojciech Sikora

16 czerwca 2024

Gruzja

Mecz Turcja – Gruzja odbędzie się 18 czerwca, czyli piątego dnia fazy grupowej EURO 2024. Gruzini są w tym meczu, jak i całej grupie F spisywani na porażkę, więc można spodziewać się jednostronnego mecz.u

Faworytem grupy F są Portugalczycy, natomiast Turcy i Czesi zdaniem bukmacherów powalczą o wyjście z drugiego miejsca. W tej grupie odstaje poziomem tylko Gruzja, dla której sam udział w tej imprezie to ogromne święto i z pewnością będą się cieszyć każdą chwilą na tych mistrzostwach, choć wciąż nie można skreślać ich w 100%. Sprawdź gdzie obejrzeć ten mecz Turcja – Gruzja na Euro 2024 w telewizji.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Turcja – Gruzja?

Mecz Turcja – Gruzja będzie pierwszym starciem piątego dnia rywalizacji, w fazie grupowej. Jednocześnie będą również otwierać rywalizację grupy F, gdzie po ich pojedynku zagra Portugalia z Czechami. Sam mecz odbędzie się więc 18 czerwca o 18:00. Reprezentacje zagrają na Signal Iduna Park w Dortmundzie – stadionie Euro 2024, czyli tam gdzie na co dzień gra Borussia Dortmund. Faworytem jest Turcja, która jednak nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy, a pojedynek z takim rywalem może okazać się dla nich idealny na przełamanie i oczywiście zdecydowane rozpoczęcie walki o wyjście z grupy, gdzie wszystko powinno się rozstrzygnąć pomiędzy nimi, a Czechami, bowiem nikt nie widzi innego scenariusza, jak pierwsze miejsce Portugalii, a ostatnie Gruzji.

Gdzie obejrzeć mecz Turcja – Gruzja?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Turcja – Gruzja na Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Całe Mistrzostwa wraz ze specjalnymi studiami i analizami przed i po meczach można śledzić na TVP Sport. Mecz Turcja – Gruzja obejrzysz także online na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Turcja – Gruzja:

Turcja – Gruzja: Typy, kursy, zakłady 18.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy