Kiedy i o której mecz Rumunia – Ukraina. Gdzie obejrzeć?

Wojciech Sikora

16 czerwca 2024

Mecz Rumunia – Ukraina odbędzie się 17 czerwca, czyli w czwarty dzień fazy grupowej EURO 2024. W tej rywalizacji faworytem są nasi sąsiedzi, ale mało kto odbiera tutaj szanse Rumunom

Mudryk Ukraina

Faworytem grupy E są Belgowie, natomiast Słowacy i Ukraińcy zdaniem bukmacherów powalczą o wyjście z drugiego miejsca. W tej grupie odstaje poziomem tylko Rumunia, która jednak już nie raz zaskakiwała w ostatnich spotkaniach i nikt nie wyklucza, że i tym razem będą w stanie zaskoczyć. Sprawdź gdzie obejrzeć ten mecz Rumunia – Ukraina na Euro 2024 w telewizji.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Rumunia – Ukraina?

Mecz Rumunia – Ukraina będzie pierwszym starciem czwartego dnia rywalizacji, w fazie grupowej. Jednocześnie będą również otwierać rywalizację grupy E, gdzie po ich pojedynku zagra Belgia ze Słowacja. Sam mecz odbędzie się więc 17 czerwca o 15:00. Reprezentacje zagrają na Allianz Arena, w Monachium – stadionie Euro 2024, czyli tam gdzie na co dzień gra Bayern Monachium, a Niemcy wygrali w meczu inauguracyjnym ze Szkocją 5:1. Faworytami jest Ukraina, która pokazała znakomitą formę w barażach oraz ostatnich spotkaniach towarzyskich. Rumuni są na tej imprezie pewną niewiadomą, ale trzeba pamiętać, że potrafili oni ograć chociażby Szwajcarię. To pierwszy mecz dla obu ekip, dlatego będzie też niewiarygodnie istotny, w kontekście dalszej walki o awans z grupy.

Gdzie obejrzeć mecz Rumunia – Ukraina?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Rumunia – Ukraina na Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Całe Mistrzostwa wraz ze specjalnymi studiami i analizami przed i po meczach można śledzić na TVP Sport. Mecz Rumunia – Ukraina obejrzysz także online na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Rumunia – Ukraina:

Rumunia – Ukraina: Typy, kursy, zakłady 17.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy