Kiedy i o której mecz Portugalia – Czechy. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

04 czerwca 2024

W 1. kolejce Portugalia zmierzy się z reprezentacją Czech. Z pewnością będzie to bardzo ciekawe spotkanie, albowiem Portugalczycy są kandydatem nawet do wygrania całego turnieju w Niemczech. Czesi natomiast powinni spokojnie powalczyć o awans z grupy, choć zadanie nie będzie bardzo łatwe to z pewnością mimo wszystko do zrealizowania. 

Portugalia Ronaldo

Z pewnością to spotkanie będzie miało bardzo ważne znacznie w kontekście dalszego rozwoju w tej grupie, a także układu po 1. kolejce. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie reprezentacji Portugalii z Czechami na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Portugalia – Czechy?

Portugalczycy w swoim pierwszym spotkaniu z pewnością nie będę mieć łatwo. Zmierzą się oni z Czechami, którzy na Euro 2024 przyjadą niewątpliwie ze sporymi nadziejami. Spotkanie Portugalia – Czechy odbędzie się 18 marca o 21:00. Będzie to jedno z lepszych spotkań tego dnia. Mecz ten odbędzie się na Red Bull Arena w Lipsku. Stadion ten jest bardzo dobrze znany kibicom piłkarskim, albowiem na co dzień spotkania na nim rozgrywa drużyna RB Lipsk. Na spotkaniu spodziewamy się kompletu kibiców, stąd też oczekujemy równie dobrego spotkania na boisku i takowego wydaje się, że można się spodziewać. Portugalczycy będą chcieli rozpocząć od wygranej, albowiem te 3 punkty i przy założeniu, że wywalczą 3 oczka z najsłabszymi w tej grupie, czyli Gruzją dadzą im awans do fazy pucharowej. Czesi natomiast będą chcieli w tym meczu choćby wywalczyć 1 punkt, który da im spore szanse na awans do fazy pucharowej.

Gdzie obejrzeć mecz Portugalia – Czechy?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć pierwszy grupowy mecz Portugalczyków na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacją Czech? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Portugalia – Czechy obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Portugalia – Czechy:

Portugalia – Czechy: Typy, kursy, zakłady 18.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy