Kiedy i o której mecz Polska – Austria. Gdzie obejrzeć?

Wojciech Sikora

16 czerwca 2024

Mecz Polska – Austria odbędzie się 21 czerwca, czyli siódmego dnia fazy grupowej EURO 2024. Będzie to drugie spotkanie naszej reprezentacji, która po starciu z Holandią dała nam spore nadzieje przed tym pojedynkiem.

Polska U21

Faworytem grupy D są Francuzi, natomiast w walce o drugie miejsce typowana była tak naprawdę każda z trzech pozostałych ekip. Niemniej jednak najniżej widziano szanse właśnie Polaków, któzy mają już za sobą starcie przeciwko Holandii. W drugim spotkaniu powinno być im w teorii łatwiej, bowiem Austria nie dysponuje takimi gwiazdami, jak pomarańczowi. Sprawdź gdzie obejrzeć ten mecz Polska – Austria na Euro 2024 w telewizji.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Polska – Austria?

Mecz Polska – Austria będzie drugim starciem siódmego dnia rywalizacji, w fazie grupowej. W drugim pojedynku na tegorocznej imprezie nasza kadra podejmie Austrię, która pojawi się po spotkaniu z Francją. Sam mecz odbędzie się więc 21 czerwca o 18:00. Reprezentacje zagrają na Olympiastadion w Berlinie – stadionie Euro 2024, czyli tam gdzie na co dzień gra Hertha Berlin. Faworytem jest Austria, która bardzo dobrze prezentowała się przed EURO 2024. Niemniej jednak Polacy pokazali chęć do gry i prawdziwy charakter przeciwko Holandii i dziś dla nich ten mecz będzie niezwykle ważny.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Austria?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz  Polska – Austria na Euro 2024? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Całe Mistrzostwa wraz ze specjalnymi studiami i analizami przed i po meczach można śledzić na TVP Sport. Mecz Polska – Austria obejrzysz także online na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Polska – Austria:

Polska – Austria: Typy, kursy, zakłady 21.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy