Kiedy i o której mecz Dania – Serbia. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

11 czerwca 2024

Duńczycy w ostatniej, czyli trzeciej kolejce Euro 2024 zmierzą się z reprezentacją Serbii. Wydaje się, że to spotkanie może zadecydować, o tym kto awansuje z grupy C do fazy pucharowej imprezy w Niemczech. W notowaniach oczywiście nieco większe szanse na wygraną mają Duńczycy, jednak nie można również skreślać Serbów.

Dania, typy

Serbowie mogą być podczas imprezy w Niemczech czarnym koniem, ale mogą być również rozczarowaniem. Oczywiście zrobili duże postępy w swojej grze, ale niewątpliwie mimo wszystko grają oni w trudnej grupie i będą mieli bardzo ciężko. Sprawdź gdzie obejrzeć ostatnie grupowe starcie Duńczyków, w którym zmierzą się z Serbią na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Dania – Serbia?

Spotkanie 3. kolejki w grupie C, w której zobaczymy starcie Danii z Serbią odbędzie się we wtorek 25. czerwca 2024 roku. Pierwszy gwizdek meczu jest planowany na godzinę 21:00. Mecz pomiędzy reprezentacją Danii, a Serbii zostanie rozegrany na bardzo dobrze znanym stadionie wszystkim fanom piłki nożnej. Piłkarze zagrają w Monachium na Allianz Arenie, czyli stadionie, na którym w niemieckiej Bundeslidze swoje mecze rozgrywa Bayern Monachium. Duńczycy będą chcieli sięgnąć w tym spotkaniu po 3 punkty i zapewne przybliżyć się choćby w pewnym stopniu do swojego osiągnięcia z Euro 2024, w którym to dotarli aż do półfinału. Wydaje się, że tutaj zadanie może być nieco cięższe, ale mimo wszystko do zrealizowania. Serbowie natomiast będą chcieli sprawić niespodziankę, choć o tę łatwo nie będzie, albowiem zagrają w trudnej grupie C. Z pewnością kandydatem do awans z tej grupy nie są, ale jeżeli ułożą się im dobrze wszystkie spotkania to mogą wywalczyć choćby trzecie miejsce, które potencjalnie fazę pucharową może dawać.

Gdzie obejrzeć mecz Dania – Serbia?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ostatni mecz reprezentacji Danii na Euro 2024, w którym zmierzą się reprezentacja Serbii? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Dania – Serbia obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Dania – Serbia:

Dania – Serbia: Typy, kursy, zakłady 25.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy