Pobierz aplikację betfan na telefon
Kiedy i gdzie odbędzie się finał Ligi Mistrzów?

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, a zwieńczy go finał Ligi Mistrzów. Odbędzie się 10 czerwca (sobota) o 21:00 w Stambule na Ataturk Olympic Stadium. 

Finał Ligi Mistrzów – kiedy i gdzie się odbędzie

Jesteśmy w trakcie trwania półfinałów Ligi Mistrzów, a więc jeszcze nie poznaliśmy drużyny, które zmierzą się ze sobą w finale. Od dawna jednak wiadomo już, które miasto będzie gospodarzem meczu o zwycięstwo w Champions League. Odbędzie się w największym mieście w Turcji – Stambule. Zawodnicy zagrają na Ataturk Olympic Stadium. Obiekt może pomieścić około 75 000 widzów. Finał Ligi Mistrzów odbędzie się 10 czerwca o 21:00.

Finał Ligi Europy – kiedy i gdzie się odbędzie

Finał Ligi Europy zaplanowano na koniec maja. Odbędzie się 31.05 na Puskas Arena. Sama nazwa stadionu wskazuje, że odbędzie się w Budapeszcie. Na tym obiekcie odbywało się Euro 2020, a gościć będzie także Superpuchar Europy w sezonie 2023/2024. Pojemność tego stadionu to ponad 67 000 miejsc.

Finał Ligi Konferencji – kiedy i gdzie się odbędzie

Polscy kibice mieli spore nadzieje związane z Ligą Konferencji. Bardzo dobrze radził sobie w tych rozgrywkach Lech Poznań, ale Kolejorz musiał uznać w ćwierćfinale wyższość Fiorentiny. Finał Ligi Konferencji odbędzie się 7 czerwca (czwartek) na stadionie w Pradze. Obiekt może pomieścić niecałe 20 000 widzów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!