Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Gdzie zagra Kamil Grosicki? We wtorek decyzja

dodano: 27 Października 2020, autor: Agnieszka Sermak

Kamil Grosicki we wtorek, 27 października powinien dowiedzieć się, gdzie będzie grał w najbliższym czasie. Albo zostanie w West Bromwich Albion, albo trafi do Nottingham Forest. O tym zdecyduje zarządzająca English Football League.

ON ZNOWU TO ZROBIŁ

Kamil Grosicki nie przestaje nas zaskakiwać. Często śmialiśmy się z tego, że czeka z transferem na ostatnią chwilę i że mógłby reklamować jakieś biuro podróży, które w swojej ofercie ma wakacje „last minute”. Sęk jednak w tym, że polski skrzydłowy po raz kolejny zwlekał z podpisaniem kontraktu z innym klubem, przez co nie wiadomo, czy ta umowa jest ważna.

KAMIL GROSICKI ZAGRA W NOTTINGHAM?

Polak miał trafić do Nottingham Forest, czyli klubu w Championship, w którym mógłby liczyć na regularną grę, co jest dla niego szczególnie ważne przed Euro 2020 (21). Jednak, jak wspomnieliśmy, zamiast podpisać z tym zespołem kontrakt od razu, postanowił negocjować do ostatniej chwili. Aż spóźnił się prawdopodobnie o kilka sekund. We wtorek poznamy decyzję odnośnie tego, czy faktycznie się tak stało.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Sporty Motorowe/

GP Hiszpanii - zapowiedź + typy 09.05

Już w niedzielę odbędzie się Grand Prix Hiszpanii Będzie to już czwarty wyścig w tym sezonie Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton, ale nieznacznie za nim uplasował się Max Verstappen Czy...
Warta Poznań/

2 mecze Ekstraklasy w niedzielę 09.05 - zapowiedź + typy

Do końca rozgrywek na ekstraklasowych boiskach pozostały już tylko 2 kolejki Znamy już TOP 3, natomiast nie wiemy jeszcze, kto spadnie i kto jako czwarty zagra w europejskich pucharach w...