Pobierz aplikację betfan na telefon
Kalidou Koulibaly coraz bliżej Manchesteru City

Kalidou Koulibaly jest coraz bliżej transferu do Manchesteru City. Anglicy przedstawili nową ofertę za zawodnika Napoli, która oscyluje wokół 70 milionów euro.

KALIDOU KOULIBALY PRZED KLUCZOWYM MOMENTEM

Negocjacje w sprawie senegalskiego obrońcy zgodnie z doniesieniami włoskich mediów są już w szczytowym momencie. Pep Guardiola mocno zabiega o piłkarza, a gotowość do sprzedaży Koulibaly’ego w cenie poniżej 80 milionów euro wyraził prezydent Napoli. Aurelio De Laurentiis może jednak pluć sobie w brodę, bo jeszcze niedawno 110 milionów euro oferowały Czerwone Diabły. Teraz wszystko zmierza do tego, że Senegalczyk wkrótce zmieni barwy klubowe i przeniesie się do Premier League. Cena stopera zmalała wraz ze słabszym sezonem, lecz wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie.

NA OTARCIE ŁEZ PO MESSIM?

Ostatnie dni zdominowały doniesienia o możliwym transferze Leo Messiego do Manchesteru City. Koulibaly był zdecydowanie postacią drugoplanową, mimo że rozmowy w jego sprawie trwały. Teraz, gdy zapadła już deklaracja Argentyńczyka o pozostaniu w Barcelonie, transfer stopera może być nieco „na pocieszenie””. Senegalczyk będzie miał jednak okazję, by przekonać do siebie angielskich kibiców i udowodnić, że warto było go kupić.

Kalidou Koulibaly znalazł się w Napoli w 2014 roku, kiedy to sprzedało go KRC Genk. Wystąpił on w niemal 250 spotkaniach Azzurrich. Wkrótce najprawdopodobniej zobaczymy go w szeregach Mistrza Anglii.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!