Kaiserslautern – Bayer Leverkusen: Typy, kursy, zakłady 25.05 | Puchar Niemiec

Wojciech Sikora

25 maja 2024

Bayer Leverkusen musiał uznać wyższość Atalanty w finale Ligi Europy, odnosząc tym samym pierwszą porażkę w tym sezonie. Już dziś zagrają kolejny finał, gdzie zmierzą się ze znacznie mniej wymagającym rywalem. Ich rywalem będzie Kaiserslautern, czyli drużyna z zaplecza Bundesligi. Jest to spore zaskoczenie tej edycji pucharu. Czy będą w stanie sprawić dziś niespodziankę, czy zgodnie z planem to aptekarze sięgną po drugie trofeum w tym sezonie? Zapraszam na zapowiedź meczu Kaiserslautern – Bayer Leverkusen.

Bayer Leverkusen

 

Zapowiedź meczu Kaiserslautern – Bayer Leverkusen.

Świat w tym roku z natchnieniem obserwował poczynania Xabiego Alonso, który zbudował w Bayerze prawdziwą potęgę. Leverkusen nie przegrało meczu przez cały sezon, zdobywając pierwszy raz mistrzostwo ligi. Co więcej byli o krok od drugiego pucharu, bowiem zagrali w finale z Atalantą. Nikt nie spodziewał się jednak takiego przebiegu tego spotkania, ponieważ to Atalanta zwyciężyła i to wynikiem 3:0. Teraz mogą sięgnąć po drugi puchar, wygrywając przeciwko Kaiserslautern.

Typy bukmacherskie na mecz Kaiserslautern – Bayer Leverkusen.

Betfan logo
BAYER WYGRA Z HANDICAPEM 0:1
Kurs 1.44
Zagraj już teraz

Droga drugoligowca do tego finału była bardzo ciekawa, ale też bardzo fartowna. W drodze do finału musieli tylko raz grać z drużyną z Bundesligi, a był to mecz z Koeln, czyli drużyną, która zagra kolejny sezon w lidze niżej. Bayer Leverkusen będzie więc ich zdecydowanie najcięższym rywalem w sezonie. Tutaj nie powinniśmy być świadkami żadnego zaskoczenia, ponieważ aptekarze są co najmniej o poziom wyżej, jeśli chodzi o jakość zawodników. Typuję tutaj pewną wygraną podopiecznych Xabiego Alonso, co najmniej dwoma trafieniami.

Kursy bukmacherskie na mecz Kaiserslautern - Bayer Leverkusen.

  • Wygrana Kaiserslautern - 13.00
  • Remis - 7.60
  • Wygrana Bayer Leverkusen - 1.17
  • Powyżej 2.5 gola - 1.31
  • Obie strzelą - 1.86

Sporym faworytem tego zestawienia będzie zespół gości, czyli Bayer Leverkusen, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 1.17. W przypadku wygranej Kaiserslautern przelicznik jest trochę wyższy i wynosi w tym momencie 13.00 Podział punktów to szansa na mnożnik 7.60.

Gdzie obejrzeć mecz Kaiserslautern - Bayer Leverkusen? Transmisja.

Sobotni mecz pomiędzy Kaiserslautern a Bayer Leverkusen, w ramach finału Pucharu Niemiec, odbędzie się  25 maja o 20:00 na Olympiastadion w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy