Pobierz aplikację betfan na telefon
Juergen Klopp planuje przyszłość młodych

Juergen Klopp jest gotowy dać w przyszłym sezonie szansę występów w pierwszym składzie Rhianowi Brewsterowi. Natomiast Ben Woodburn szykowany jest na wypożyczenie do Niemiec.

JUERGEN KLOPP MYŚLI O PRZYSZŁOŚCI

Brewster zrobił dobre wrażenie podczas pobytu w Swansea. Jego 11 bramek w 22 meczach Championship znacząco pomogło ekipie Steve’a Coopera w dostaniu się do play-offów o awans do Premier League. 20-letniego Anglika na pewno zabiera ze sobą Juergen Klopp na obóz przedsezonowy. Niemiec chce sprawdzić czy zasługuje na odgrywanie roli w pierwszym składzie w przyszłym sezonie.

Innego wypożyczonego napastnika Harry’ego Wilsona Klopp nie chce już wypożyczać kolejny raz. Po przygodach w: Crewe Alexandria, Hull City, Derby County i wreszcie Bournemouth, przyszedł czas albo na transfer definitywny, albo wzięcie również i Wilsona na treningi z pierwszą drużyną. Leeds United, Southampton i Newcastle wydają się być skłonne do zapłacenia oczekiwanej kwoty 20 mln funtów.

WOODBURN DO FORTUNY?

Ben Woodburn jest za to dostępny do wypożyczenia. Rzekomo są już pierwsi chętni na ofensywnego pomocnika, grającego w zeszłym sezonie w 3-ligowym Oxford United. To Fortuna Dusseldorf, spadkowicz z Bundesligi. Juergen Klopp jest za takim rozwiązaniem, gdyż uważa, że Woodburnowi przydałoby się wypożyczenie. Prawdopodobnie zagra on w Niemczech, ale w grę wchodzą też holenderskie kluby. Jego przyszłość powinna się wyjaśnić już niebawem.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!