Jorginho w Arsenalu? Kibice reagują

Jorginho wkrótce może zmienić barwy klubowe. Jak donoszą media, piłkarz zostanie niebawem wypożyczony do innego zespołu. Wśród potencjalnych kierunków przewijają się Arsenal i PSG.

GDZIE ZAGRA JORGINHO?

Sytuacja jest dynamiczna. Jeszcze niedawno „The Blues” odrzucili ofertę Juventusu, podnosząc cenę zawodnika do 50 milionów euro. Teraz jednak w grę wchodzi wypożyczenie pomocnika, lecz ten najprawdopodobniej pozostanie w Premier League. Jak twierdzi „Sky Sports”, Arsenal jest faworytem w walce o Jorginho. „”Kanonierzy” niedawno pozyskali z Chelsea Williana, a wkrótce może dojść do kolejnej transakcji między klubami z Londynu. Co ciekawe, Jorginho w ostatnich spotkaniach Premier League pełnił nawet funkcję kapitana, jednak to nie zniechęciło Arsenalu do podjęcia starań o ściągnięcie piłkarza na Emirates Stadium. Trwają również rozmowy Chelsea z Paris Saint-Germain. Francuski klub także jest zainteresowany usługami 28-latka, a wg informacji RMC Sport paryżanie chcieliby sprowadzić do Francji również Bakayoko i Rudigera.

DYSKUSJE FANÓW

Doniesienia o możliwych przenosinach Jorginho wywołało liczne dyskusje w szeregach kibiców Chelsea. „Musimy przestać pomagać Arsenalowi” – wybrzmiewają niektóre głosy w mediach społecznościowych. Inni z kolei twierdzą, że Włoch jest słabym ogniwem kadry „The Blues” i pozbycie się go będzie dobre dla zespołu. Ostateczny głos będą mieć jednak oczywiście włodarze klubu. Nastawienie fanów może jednak odcisnąć wpływ na ich decyzję.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.