Pobierz aplikację betfan na telefon
Jorginho w Arsenalu? Kibice reagują

Jorginho wkrótce może zmienić barwy klubowe. Jak donoszą media, piłkarz zostanie niebawem wypożyczony do innego zespołu. Wśród potencjalnych kierunków przewijają się Arsenal i PSG.

GDZIE ZAGRA JORGINHO?

Sytuacja jest dynamiczna. Jeszcze niedawno „The Blues” odrzucili ofertę Juventusu, podnosząc cenę zawodnika do 50 milionów euro. Teraz jednak w grę wchodzi wypożyczenie pomocnika, lecz ten najprawdopodobniej pozostanie w Premier League. Jak twierdzi „Sky Sports”, Arsenal jest faworytem w walce o Jorginho. „”Kanonierzy” niedawno pozyskali z Chelsea Williana, a wkrótce może dojść do kolejnej transakcji między klubami z Londynu. Co ciekawe, Jorginho w ostatnich spotkaniach Premier League pełnił nawet funkcję kapitana, jednak to nie zniechęciło Arsenalu do podjęcia starań o ściągnięcie piłkarza na Emirates Stadium. Trwają również rozmowy Chelsea z Paris Saint-Germain. Francuski klub także jest zainteresowany usługami 28-latka, a wg informacji RMC Sport paryżanie chcieliby sprowadzić do Francji również Bakayoko i Rudigera.

DYSKUSJE FANÓW

Doniesienia o możliwych przenosinach Jorginho wywołało liczne dyskusje w szeregach kibiców Chelsea. „Musimy przestać pomagać Arsenalowi” – wybrzmiewają niektóre głosy w mediach społecznościowych. Inni z kolei twierdzą, że Włoch jest słabym ogniwem kadry „The Blues” i pozbycie się go będzie dobre dla zespołu. Ostateczny głos będą mieć jednak oczywiście włodarze klubu. Nastawienie fanów może jednak odcisnąć wpływ na ich decyzję.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!