Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa: PlusLiga, typy, zapowiedź, BOOST

W środę 23 marca odbędzie się spotkanie Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa. Mecz pomiędzy tymi drużynami rozpocznie się o godzinie 17:30. BETFAN wziął pod uwagę to spotkanie w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa (23.03, 17:30) – typy, MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną gospodarzy 3:0. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 3.00 (tradycyjna oferta 1.90). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

PlusLiga Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa (23.03, 17:30) – zapowiedź

W pierwszym meczu tego sezonu Projekt pokonał w Warszawie Jastrzębski Węgiel 3:2. Nie zmienia to faktu, że ten zespół to kompletne rozczarowanie dotychczas w tym sezonie. Jastrzębski Węgiel rewanż zabrał już w meczu pucharowym, w którym wygrał 3:0. Gospodarze w tabeli zajmują drugie miejsce tuż za ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a zespół ze stolicy jest dopiero na siódmej pozycji.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa (23.03, 17:30) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Środowy mecz PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a Projekt Warszawą odbędzie się o godzinie 17:30 w hali Cuprum Lubin. Mecz ten będzie transmitowany na Polsat Sport oraz na platformie Polsat Box Go.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!