Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin: typy, kursy, zapowiedź 29.12 | PlusLiga

O 16:15 rozpocznie się starcie Jastrzębskiego Węgla z Luk Lublin. Oba zespoły przystąpią do spotkania w odmiennych nastrojach. Tak oto w poprzedniej kolejce ze zwycięstwa cieszył się tylko Luk Lublin. Jastrzębski Węgiel musiał pogodzić się z porażką przeciwko drużynie AZS Olsztyn. Czy będzie to szybkie i przyjemne 3:0 dla Jastrzębskiego Węgla? Postaram się częściowo odpowiedzieć na to pytanie w dalszej części tekstu. Zapraszam zatem do lektury gdzie przyjrzymy się aktualnej formie  obu zespołów! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: Jastrzębski Węgiel – Luk Lublin (29.12, godz. 16:15) – zapowiedź 

Jastrzębski Węgiel niespodziewanie przegrał w poprzedniej kolejce w rywalizacji z AZS Olsztyn 1:3 co zaskoczyło także kibiców ich drużyny. Mimo porażki Jastrzębski dalej utrzymuje trzecie miejsce w tabeli oraz ma tylko dwa oczka straty do liderującej Asseco Resovii. Ostatnia forma siatkarzy z Jastrzębskiego-Zdroju przypomina formę w kratkę. Nieco inaczej wygląda ta kwestia w drużynie gości z Lublina. Luk wygrał 4 z 5 ostatnich meczów dzięki czemu mocno podskoczył w tabeli. Jest już na miejscu 11. Co ciekawe oba zespoły grały ze sobą na boisku Jastrzębskiego Węgla póki co tylko raz. Na początku tego roku lepsi okazali się być gospodarze wygrywając gładko 3:0. Szczerze mówiąc również takiego samego wyniku spodziewam się dziś. Luk Lublin jest w formie co widać w tabeli formy, ponieważ zajmują oni wysokie 5. miejsce. Nie sądzę jednak, by byli w aż tak dobrej dyspozycji, by wygrać choćby seta z podrażnionymi gospodarzami.

 

Plus Liga: Jastrzębski Węgiel - Luk Lublin (29.12, godz. 16:15) – typ 

1.91

LICZBA SETÓW W MECZU 3

betfan

Spodziewam się, że gospodarze odrobią lekcje z poprzedniego meczu i wygrają na własnym obiekcie z jedenastym zespołem PlusLigi. 

Plus Liga: Jastrzębski Węgiel - Luk Lublin (29.12, godz. 16:15) – transmisja 

Mecz Jastrzębski Węgiel kontra Luk Lublin zostanie rozegrany w ramach 18. kolejki Plusligi 29 grudnia o godzinie 16:15 w Jastrzębiu - Zdroju. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!