Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Kędzierzyn Koźle: typy, kursy, zapowiedź 11.12 | PlusLiga
W niedzielę kontynuujemy zmagania PlusLigi, w ramach 15. kolejki. W jednym z dwóch starć tego dnia Jastrzębski Węgiel, podejmie na swoim parkiecie Kędzierzyn-Koźle. Czyli czeka nas starcie drużyn z górnej półki, bo ekipy zajmują odpowiednio drugą i czwartą lokatę w lidze. Kto okaże się w tym pojedynku zwycięski? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jastrzębski Węgiel – Kędzierzyn Koźle. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Kędzierzyn Koźle (11.12, godz. 14:45) – zapowiedź 

Gospodarze nie przegrali w lidze od 14 maja, aż do niespodziewanej porażki z Cuprym Lubin, trzy kolejki temu. Co ciekawe kolejnego meczu po tamtej przegranej, też nie wygrali i musieli uznać wyższość Skry Bełchatów, która po tie breaku wygrała 3:2. Być może, te wyniki były spowodowane meczem Ligi Mistrzów, który odbył się między tymi porażkami, ale na szczęście był zwycięski. Teraz Kędzierzyn-Koźle przyjeżdża zmierzyć się z nimi i na pewno w głowie mają chęć rewanżu, za przegraną w Super Pucharze Polski, pod koniec października.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn Koźle (11.12, godz. 14:45) – typy 

1.43

POWYŻEJ 3,5 SETA

betfan

Ciężko wytypować zwycięzcę tego starcia, bo obie drużyny mają naprawdę czym zagrozić rywalowi. Od kiedy Jastrzębki-Węgiel poprawił swoją grę, to przez pięć ostatnich spotkań, zaledwie dwa razy przegrywali do zera. Pozostałe trzy to już co najmniej cztery sety. W tym starciu również liczę na dłuższe emocje i myślę, że możemy spodziewać się, że każda z ekip nie zakończy meczu bez zdobytego seta. Stawiam powyżej 3,5 seta.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn Koźle (11.12, godz. 14:45) – transmisja 

Mecz Jastrzębskiego Węgla z Kędzierzynem-Koźle zostanie rozegrany w ramach 15. kolejki Plusligi 11 grudnia o godzinie 14:45 w Jastrzębskim-Zdroju. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!