Jastrzębski Węgiel – Friedrichshafen: Typy, kurs, zapowiedź | 15.03 Liga Mistrzów

Pora na rewanże ćwierćfinałów siatkarskiej Ligi Mistrzów. W grze o półfinał edycji 2022/2023, wciąż są nasze dwie drużyny. Jastrzębski Węgiel wraca na swój parkiet, by zmierzyć się z Friedrichshafen. KWestia awansuje polskiej drużyny, po wygranej 3:0 w pierwszym meczu, wydaje się formalnością. Czy tak faktycznie będzie? Zapraszam na zapowiedź spotkania Jastrzębski Węgiel – Friedrichshafen.

Jastrzębski Węgiel – Friedrichshafen: Zapowiedź meczu

Jastrzębski Węgiel wręcz zdeklasował rywala w poprzednim starciu, wygrywając 3:0. Była to szósta wygrana z rzędu z tą właśnie ekipą od roku 2010. Te wszystkie zwycięstwa tylko raz kończyły się oddaniem więcej niż jednego seta. W ostatnim czasie nie tylko w Lidze Mistrzów nasza ekipa ma świetną dyspozycję, bo kilka dni temu wygrali też w lidze 3:0 w wyjazdowym starciu z Cuprum Lubin. Rewanż z Friedrichshafen powinien w teorii pójść łatwiej niż pierwszy mecz, bowiem zagrają na własnym parkiecie. Pytanie tylko jaki wyjściowy skład wystawi trener i jak dużo będzie korzystał ze zmienników.

Jastrzębski Węgiel - Friedrichshafen: typy, typowanie

W pierwszym meczu, mimo że Friedrichshafen grał u siebie, nie był w stanie w żadnym secie zdobyć nawet 20 punktów, przegrywając kolejno do 17, 16, i 13. Tym razem mimo, że gramy u siebie to wydaje mi się, że trener Jastrzębskiego Węgla sięgnie po zmienników i przebieg meczu niekoniecznie będzie aż tak przyjemny. Myślę, że tym razem zobaczymy bardziej wyrównane partiE, dlatego stawiam powyżej 136,5 punktów.

1.82

POWYŻEJ 136,5

PUNKTÓW

Jastrzębski Węgiel - Friedrichshafen: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Friedrichshafen Jastrzębskim Węglem, odbędzie się 15 marca o 18:00 na hali w Jastrzębskim  Węglu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.