Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski – Katowice: typy, kursy, zapowiedź (30.09) | PlusLiga
Jastrzębski Węgiel to wicemistrz Polski z zeszłego sezonu. Przegrali finałowe starcie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 1:3 i nie zdołali obronić tytułu zdobytego w 2021 roku. GKS Katowice przez długą część sezonu znajdował się na pograniczu czołowej ósemki. Ostatecznie udało im się wejść do fazy play-off, ale odpadli tam z późniejszym zwycięzcą. Będzie to spotkanie inaugurujące nowe rozgrywki PlusLigi, w której zagra aż 16 drużyn. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice (30.09. godz. 17:30) – zapowiedź 

Jastrzębski miał bardzo udany poprzedni sezon, ale przed osiągnięciem znaczących sukcesów powstrzymała ich ZAKSA. Przegrali z nimi finałową rywalizację w rozgrywkach krajowych oraz odpadli w półfinale siatkarskiej Ligi Mistrzów. Gospodarze zachowali trzon drużyny z zeszłego sezonu i ponownie powinni być czołową ekipą, przynajmniej w meczach granych na własnym podwórku. Przed startem rozgrywek rozegrali dwa mecze sparingowe. Oba były rozgrywane z belgijskimi zespołami i kończyły się w trzech setach. Jastrzębski pokonał Roeselare i Maaseik.
Katowice podczas rundy zasadniczej ubiegłych rozgrywek balansowały na granicy udziału w play-off. Ostatecznie udało im się zająć miejsce w czołowej "8", a nie znalazł się tam np. Projekt Warszawa. GKS zajął ósme miejsce, więc trafił w ćwierćfinale na późniejszych mistrzów. Katowiczanie rozegrali w połowie sierpnia sparing z beniaminkiem, czyli BBTS-em Bielsko-Biała i wygrali to starcie w pięciu setach.

Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice (30.09. godz. 17:30) – typ

1.84

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

DOKŁADNY WYNIK 3:0

betfan

Jastrzębski u siebie nie ma problemów z pokonywaniem zespołu z Katowic. GKS nie potrafi złamać tej twierdzy, ale czasami bywało blisko. Ostatnie cztery mecze kończyły się na przemian wynikami 3:0, 3:2, 3:0, 3:2. Teraz wypadałoby znów na zwycięstwo w trzech setach i taki właśnie wynik przewiduję w tej rywalizacji.

Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice (30.09. godz. 17:30) – transmisja

Inauguracyjne spotkanie nowego sezonu PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim a GKS-em rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!