Japonia – Syria: Typy, kursy, zakłady 11.06 | El. Mistrzostw Świata

Wojciech Sikora

11 czerwca 2024

Podczas gry w Europie trwają przygotowania do EURO 2024, na innych kontynentach rozgrywają się eliminacje do MŚ. Japonia, w jednym z takich spotkań, podejmie na swoim stadionie Syrię.

Japonia

Po pięciu pojedynkach gospodarze mają komplet punktów, dając sobie w tym momencie pewny awans z pierwszego miejsca do trzeciej rundy. Czy goście dziś powalczą o utrzymanie drugiej lokaty? Zapraszam na zapowiedź meczu Japonia – Syria.

Zapowiedź meczu Japonia – Syria.

Syria jest aktualnie na drugim miejscu i, by zachować swoje miejsce do awansu, do trzeciej rundy, potrzebują zwycięstwa. W przypadku porażki, czy nawet remisu, będą musieli oglądać się za siebie, bowiem Korea Północna stanie wtedy przed szansą wskoczenia na drugie miejsce, jeśli tylko wygra z Myanmarem. Japonie nie musi się już martwić o żadne rozstrzygnięcia.

Typy bukmacherskie na mecz Japonia – Syria.

Betfan logo
SYRIA STRZELI GOLA
Kurs 2.00
Zagraj już teraz

Japonia oczywiście jest sporym faworytem, ale w obecnej sytuacji nie muszą już nic, a sam trener być może wprowadzi sporo zmian. Syria potrzebuje oczywiście zwycięstwa, dlatego z pewnością nie odpuszczą walki do samego końca. Moim zdaniem powinni oni zdobyć dziś co najmniej jednego gola.

Kursy bukmacherskie na mecz Japonia – Syria.

  • Wygrana Japonii- 1.13
  • Remis – 7.60
  • Wygrana Syrii – 15.00
  • Powyżej 2.5 gola – 1.33
  • Obie strzelą – 2.08

Sporym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Japonia, której zwycięstwo szacowane jest kursem 1.13. W przypadku wygranej Syrii przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 15.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 7.60.

Gdzie obejrzeć mecz Japonia – Syria? Transmisja.

Wtorkowy mecz pomiędzy Japonią a Syrią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 11 czerwca o 12:14 na Hiroshima Big Arch w Hiroshimie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy