Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Kanada. Typy, kursy, zapowiedź 17.11
W czwartek Japonia zagra towarzyski mecz z Kanadą. Obie drużyny wystąpią na zbliżających się mistrzostwach świata, ale nie są faworytami do wyjścia z grupy. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Japonia – Kanada.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Japonia – Kanada (17.11, 14:40) – zapowiedź meczu

Japonia w czwartek zmierzy się w towarzyskim meczu z Kanadą. Obie drużyny wystąpią na mistrzostwach świata, ale ich wyjście z grupy byłoby uznane za sensację. Kraj kwitnącej wiśni pokazał się z całkiem dobrej strony w ostatnich meczach. Pokonał 3:0 Koreę Południową i 2:0 Japonię, ale bezbramkowo zremisował z Ekwadorem. Dyspozycja Kanady może wzbudzać negatywne emocje wśród kibiców. Co prawda pokonała 2:0 Katar, ale później przegrała z Urugwajem i tylko zremisowała z Bahrajnem.

Japonia - Kanada (17.11, 14:40) - typy i przewidywane składy

Typy Japonia - Kanada

Moim zdaniem czwartkowy mecz wygra reprezentacja Japonii. Kanada wygląda na papierze nieco gorzej. Ponadto po meczu z Herthą drobnego urazu nabawił się Alphonso Davies, który prawdopodobnie opuści ten mecz. Stawiam zatem na zwycięstwo Japonii.

2.14

WYGRANA JAPONII

betfan

Przewidywane składy

  • Japonia: Gonda; Sakai, Yoshida, Tomiyasu, H. Ito; W. Endo, Morita; J. Ito, Minamino, Kubo; Asano
  • Kanada: Borjan; Miller, Vitoria, Johnston; Hutchinson; Laryea, Eustaquio, Kaye, Osorio; David, Larin

Japonia - Kanada (17.11, 14:40) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Japonii z Kanadą, odbędzie się 17 listopada o 14:40. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!