Pobierz aplikację betfan na telefon
Jamajka – Surinam, Specjalna oferta w BETFAN

Zakończyło się Euro 2020 i Copa America, jednak to nie koniec piłkarskich emocji reprezentacyjnych. Właśnie rusza turniej Gold Cup w Ameryce Północnej i Centralnej.

Jamajka – Surinam (13.07, 00:30) – MATCHDAY BOOST

Bukmacher BETFAN na mecz pierwszej kolejki w grupie C w turnieju Gold Cup przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kurs na dane zdarzenie. W tym przypadku szczególnie zadowoleni powinny być osoby, które chciały zagrać na zwycięstwo reprezentacji Jamajki. BETFAN podwyższa kurs na to zdarzenie z 1.53 na aż 1.80! Jeżeli Jamajka wygra ten mecz to z pewnością będzie można zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

Jamajka – Surinam (13.07, 00:30) – Faworyt jest tylko jeden

Dla postronnych kibiców obie drużyny mogą wydawać się dosyć egzotyczne, jednak to Jamajczycy dysponuje większym potencjałem piłkarskim. Surinam to państwo położone we wschodniej części Ameryki Południowej, sąsiadujące z Gujaną Francuską. Liczba ludności tego państwa liczy trochę ponad pół miliona mieszkańców. Jeśli chodzi o piłkarskie osiągnięcia to z tych dwóch ekip jedynie drużyna z Karaibów ma się czym pochwalić. Jej piłkarze w czerwcu tego roku w meczu towarzyskim zremisowali chociażby z Serbią 1:1,  a pod koniec 2020 roku wygrali 2:1 z Arabią Saudyjską. Dla porównania Surinam swój ostatni mecz przegrał 0:4 z Kanadą. Jak widzimy faworyt w tym starciu może być tylko jeden. Prześledźmy jeszcze, jak prezentuje się bilans meczów bezpośrednich pomiędzy oboma reprezentacjami.

Bezpośrednie mecze H2H:

18.11.2018: Jamajka – Surinam 2:1
14.11.2016: Jamajka – Surinam 1:0
21.04.1996: Jamajka – Surinam 1:0
31.03.1996: Surinam – Jamajka 0:1

Jak widzimy, wszystkie spotkania bezpośrednie wygrała Jamajka i myślę, że nie ma podstaw do tego, żeby teraz było inaczej.

Czym jest turniej Gold Cup?

Złoty Puchar CONCACAF, nazywany również Gold Cup, to turniej organizowany przez Konfederację Piłki Nożnej Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów dla północnoamerykańskich piłkarskich reprezentacji męskich seniorów.

W tym roku odbywa się szesnasta edycja tych rozgrywek. Tytułu zdobytego w 2019 roku broni reprezentacja Meksyku, która pokonała w finale Stany Zjednoczone. W tegorocznej edycji to właśnie USA jest gospodarzem turnieju. Na Gold Cup dodatkowo została zaproszona reprezentacja Kataru.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!