Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

"Jakub Moder w Brighton może nawet nie zagrać"

dodano: 06 Października 2020, autor: Agnieszka Sermak

Jakub Moder już oficjalnie został piłkarzem Brighton. Polak kosztował około 11 mln euro i zdecydowanie pobił rekord transferowy Ekstraklasy. Zbigniew Boniek uważa jednak, że pomocnik Lecha Poznań może w nowym klubie nawet nie zagrać.

JAKUB MODER TRAFI DO JESZCZE LEPSZEGO KLUBU?

– Jeśli Jakub Moder będzie się dalej tak rozwijał, to on tam nie zagra nawet jednego meczu. Przecież jest możliwe, że w Lidze Europy zagra kilka świetnych spotkań i do Brighton przyjdzie jakiś Manchester City albo Liverpool, które zaoferują znacznie większe pieniądze. Co wtedy zrobi ten klub? – zastanawia się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na łamach goal.pl.

Taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny, jednak pokazuje, że wiara w umiejętności Modera jest ogromna. Nic w tym dziwnego. To aktualnie jeden z najlepszych piłkarzy w Ekstraklasie, który może również wywalczyć sobie miejsce w kadrze na Euro 2020.

JAKA BĘDZIE POZYCJA KARBOWNIKA?

– Co do Karbownika, ja się zastanawiam, na jaką pozycję kupili go Anglicy. Przejrzałem ich skład i wychodzi mi, że na prawą obronę – kończy Boniek. Prawdopodobnie jednak będzie on występował na lewej obronie lub w środku pola. Wszystko zależy od tego, na jakiej pozycji ustawiać go będzie Czesław Michniewicz. Ten jednak ma zdecydowanie za szeroką kadrę i nie wiadomo, czy sam zainteresowany w ogóle będzie regularnie grał, zwłaszcza że ostatnio jest kompletnie bez formy.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Sporty Motorowe/

GP Hiszpanii - zapowiedź + typy 09.05

Już w niedzielę odbędzie się Grand Prix Hiszpanii Będzie to już czwarty wyścig w tym sezonie Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton, ale nieznacznie za nim uplasował się Max Verstappen Czy...
Warta Poznań/

2 mecze Ekstraklasy w niedzielę 09.05 - zapowiedź + typy

Do końca rozgrywek na ekstraklasowych boiskach pozostały już tylko 2 kolejki Znamy już TOP 3, natomiast nie wiemy jeszcze, kto spadnie i kto jako czwarty zagra w europejskich pucharach w...