Jak odebrać bonus CASHBACK 600 zł + 70 zł FREEBET?

Polski legalny bukmacher BETFAN ma bardzo lukratywny bonus powitalny dla nowych graczy. Przy rejestracji za pomocą kodu SPORTBETFAN otrzymasz CASHBACK 600 złotych oraz 70 złotych FREEBET, który jest przyznawany w postaci dwóch darmowych zakładów o wartości 60 i 10 zł. Jak odebrać wspomniany bonus?

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Rejestracja za pomocą kodu SPORTBETFAN

BETFAN przygotował bardzo ciekawą ofertę powitalną dla nowych graczy. Można zatem spróbować swoich sił w bukmacherce, bez wysokiego ryzyka. Przy założeniu konta u polskiego legalnego bukmachera należy użyć kodu SPORTBETFAN, który daje nam prawo do odebrania dwóch bardzo korzystnych bonusów. Są nimi CASHBACK 600 złotych, a także FREEBET 70 złotych, który bukmacher przydziela w postaci dwóch darmowych zakładów. Wartość pierwszego z nich to 60 zł, a drugiego 10 zł. Innymi słowy w przypadku przegranej pierwszego kuponu, BETFAN zwróci stawkę do 600 złotych. Bukmacher ponadto daje nam możliwość do zawarcia zakładu o równowartości 70 złotych. Sumarycznie daje nam to trzy pewne zakłady.

Sprawdź jak założyć konto w BETFAN.

Jak odebrać CASHBACK 600 ZŁOTYCH I 70 ZŁOTYCH FREEBET – krok po kroku

Podstawowym krokiem jest założenie konta w BETFAN. Po wypełnieniu danych konta, przechodzimy do danych osobowych, gdzie w polu kod promocyjny, należy wpisać SPORTBETFAN. Następnie należy zaznaczyć zgody marketingowe, a także chęć otrzymania bonusu powitalnego.

CASHBACK do 600 złotych

  1. Po rejestracji należy wpłacić swój pierwszy depozyt i postawić kupon. Wartość depozytu to NIE MNIEJ niż 50 zł, a maksymalnie 600 zł. W przypadku porażki, BETFAN zwróci stawkę do 600 złotych.
  2. Zwrócone środki wracają na konto bonusowe.
  3. Cashback trafi na konto depozytowe po jednokrotnym obrocie na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym wynoszącym co najmniej 3.80. Na taki obrót jest ograniczony czas i wynosi on 7 dni.

FREEBET 70 złotych

  1. Aby otrzymać dwa freebety o wartości 60 i 10 złotych (darmowy zakład), należy wpłacić minimum 50 złotych na konto depozytowe.
  2. Wygrana z darmowych zakładów jest ograniczona i wynosi maksymalnie 2000 złotych. Kurs łączny w przypadku freebeta 60 zł nie może być wyższy niż 37.80, a w przypadku freebeta 10 zł 227.20.
  3. Freebety są aktywne siedem dni po pojawieniu się na koncie.
  4. Freebety można wykorzystać tylko raz, w całości, w ramach jednego kuponu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!