Jak Messi sobie poradzi w PSG?

Po tym, jak się okazało, że Argentyńczyk będzie musiał odejść z Barcelony, bardzo szybko dogadał się z PSG. We wtorek wylądował w Paryżu i został powitany przez kibiców. Z okazji przejścia Messiego do PSG BETFAN przygotował długoterminowe zakłady na osiągnięcia Messiego w nowym zespole.

Wszystkie poniższe zdarzenia możesz obstawić na stronie BETFAN.

Jakie statystyki Messi wykręci w Ligue 1?

Messi zostanie królem strzelców Ligue 1: TAK- kurs 1.50, NIE- 2.36

Przyjrzyjmy się, jak były kapitan Barcelony radził sobie strzelecko w Hiszpanii. 5 razy król strzelców z rzędu w ostatnich latach. Odpowiednio od sezonu 2016/2017: 37 goli, 34 goli, 36 goli, 25 goli, 30 goli. W zeszłym sezonie Mbappe potrzebował 26. bramek a 2 lata temu 18 trafień, aby zostać królem strzelców Ligue 1. Patrząc na ilość strzelonych bramek Argentyńczyka w ostatnich sezonach, wydaje się, że ten zakład można potraktować, jak lokatę.

Liczba „hattricków” w Ligue 1: minimum 2- kurs 2.25

Messi jest zawodnikiem, który ma najwięcej „hattricków” w historii Ligi hiszpańskiej. Łącznie przez całą karierę w Barcelonie ustrzelił ich 36 w LaLiga. W poprzednim sezonie co prawda nie udała mu się ta sztuka ani razu, ale już 3 i 2 sezony temu miał ich po trzy! Trudno sobie wyobrazić, aby taki zawodnik grając na Parc des Princes z Clermont, czy innym Brestem nie ustrzelił przez cały sezon dwa razy „hattricka”.

PSG w końcu wygra w Lidze Mistrzów?

PSG wygra Ligue 1, Puchar Francji i Ligę Mistrzów: TAK- kurs 9.00

Kiedy, jak nie teraz? Brak mistrzostwa w poprzednim sezonie to zwykły wypadek przy pracy i fenomenalna postawa Lille. To się nie może powtórzyć. Jestem przekonany, że PSG zdobyłoby mistrzostwo w tym sezonie nawet bez Messiego. To samo tyczy się obrony Pucharu Francji, PSG posiadając tak szeroką kadrę powinno wygrać krajowy Puchar nawet drugim składzie. Upragniony w tym sezonie jest jednak tryumf w Lidze Mistrzów. Właśnie dlatego na Parc des Princes został sprowadzony Leo. To jest ten sezon, w którym ma się spełnić marzenie właściciela Paryskiego klubu.

Więcej statystyk Messiego

„Atomowa Pchła” to jeden z najlepszych zawodników w historii futbolu, a przez wielu uważany za tego najlepszego. W swojej wieloletniej karierze w Barcelonie pobił wiele rekordów. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o jego wyczynach zapraszam do przeczytania artykułu „osiągnięcia Messiego w Barcelonie”. BETFAN przygotował łącznie 17 zakładów długoterminowych, więc jeżeli żaden z powyższych Cię nie przekonał zachęcam do sprawdzenia oferty BETFAN na osiągnięcia Leo Messiego w PSG.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!