Jagiellonia – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zapowiedź 18.03. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

17 marca 2023

Jagiellonia - Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zapowiedź 18.03. Ekstraklasa

Walka o utrzymanie w tym sezonie zapowiada się po prostu pasjonująco. W grze o utrzymanie pojawia się coraz więcej zespołów, które rozczarowują swoich kibiców. Dwaj sąsiedzi z tabeli czyli Jagiellonia oraz Zagłębie Lubin są tuż nad strefą spadkową i nie mają pewności czy zostaną w Ekstraklasie na przyszły sezon. Cóż, szykuje nam się w Białymstoku mecz na śmierć i życie! Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Jagiellonia – Zagłębie Lubin. 

Jagiellonia – Zagłębie Lubin – zapowiedź meczu

Zagłębie Lubin po wygraniu trzech meczów z rzędu, znów dostało klapsa na twarz. Po serii tak świetnych wyników przyszedł mecz z Pogonią Szczecin i porażka (0:1) tydzień temu.

O takiej serii nie może nawet marzyć Jagiellonia Białystok, która rozgląda się za trenerem. Maciej Stolarczyk nie może mówić o komforcie pracy dlatego w jego interesie jest w sobotę za wszelką ceną znów wygrać.

W pierwszym meczu przy ulicy Kałuży jesienią padł wynik (1:1). Nie mamy zatem wciąż rozstrzygnięcia kto jest lepszy. Częściej wygrywała jednak ostatnio Jagiellonia.

 

Jagiellonia - Zagłębie Lubin - Typy

Typy Jagiellonia - Zagłębie Lubin

Postawię na to, że gospodarze podtrzymają przy życiu Stolarczyka i drużyna znów wygra mecz dla niego. W Lubinie i tak nikt nie będzie bił na alarm z powodu porażki, bo tam od wielu lat o nic nie grają. 

2.66

JAGIELLONIA WYGRA

betfan

 

Jagiellonia - Zagłębie Lubin - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Jagiellonia, a Zagłębiem Lubin odbędzie się 18. marca na Stadionie w Miejskim w Białymstoku. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy