Pobierz aplikację betfan na telefon
Jagiellonia – Lech: typy, kursy, zapowiedź (12.11) | Ekstraklasa

Zwycięstwo w sobotnim spotkaniu Jagiellonii Białystok z Mistrzem Polski – Lechem Poznań może wymiernie pomóc drużynie z Wielkopolski awansować w tabeli aż na 3. miejsce. Jednocześnie klub z Poznania kontynuuje passę trudnych dla nich meczów w Białymstoku. Ponieważ ostatnie zwycięstwo nad Jagiellonią Białystok zanotował w 2013 roku. Zapraszam na zapowiedz sobotniego meczu 17. kolejki rozgrywek Ekstraklasy! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Jagiellonia – Lech (12.11, 17:30) – Zapowiedź

Lech Poznań solidnie kończy, a w zasadzie zamyka rundę jesienną w swoim wykonaniu. Na samym końcu rundy, na Kolejorza czeka niewygodna Jagiellonia Białystok. To wręcz nie do wiary, że aż 2013 roku, Kolejorzowi nie udało się ani razy wygrać w Białymstoku. Od 2013 roku Lech 6 razy przegrał i 5 spotkań zremisował. Inną kwestią jest sprawa słabej formy Jagiellonii. Brak zwycięstwa Jagiellonii od 2. października z Koroną Kielce, tworzy coraz większe obawy, że trener Stolarczyk nie do końca radzi sobie za sterami drużyny ze wschodu Polski. Poznańska lokomotywa wciąż notuje ponadprzeciętną serię 6 meczów bez porażki w meczach wyjazdowych. Kolejorz wzmocniony „transferem” Ishaka jest zdeterminowany, by dobrze wykonać swoje zadanie w Białymstoku. Marco Gual i Jesus Imaz mają po 8 bramek strzelonych już w trwającej kampanii Ekstraklasy. 

 

Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech (12.11, 17:30) - Typy bukmacherskie, kursy

2.15

LECH WYGRA

betfan

 

Każda zła passa kiedyś się kończy. Stawiam na Lecha. 

Ekstraklasa: Jagiellonia - Lech (12.11, 17:30) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz pomiędzy Jagiellonia, a Lechem Poznań w ramach 17. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 12 listopada o 17.30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach CANAL + Sport 3 oraz CANAL + Sport oraz TVP SPORT  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!