Pobierz aplikację betfan na telefon
Jagiellonia Białystok – Stal Mielec. Typy, kursy, zapowiedź 12.09
Jagiellonia Białystok na zakończenie 9. kolejki Ekstraklasy, zagra ze Stalą Mielec. Zapowiada się kolejny trudny sezon Dumy Podlasia, która plasuje się na 16. miejscu w tabeli. Goście za to zajmują niespodziewanie szóstą pozycję. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jagiellonia Białystok – Stal Mielec.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Stal Mielec (12.09, 19:00) – zapowiedź meczu

Przed Jagiellonią Białystok prawdopodobnie kolejny trudny sezon. Duma Podlasia nie zawsze gra źle, ale słabo idzie jej zdobywanie punktów. Zajmuje dopiero 16. pozycję w Ekstraklasie, ale ostatnie tygodnie nie są dla piłkarzy Jagi najgorsze. Nie przegrali od czterech kolejek, choć w trakcie tej serii zanotowali tylko jedne zwycięstwo. Pokonali Miedź Legnica, a punktami podzielili się z Rakowem, Górnikiem i Zagłębiem. Szóste miejsce Stali Mielec jest niespodzianką. Ostatnie tygodnie nie są jednak zbyt udane dla gości poniedziałkowego meczu. Pokonali niedawno Śląsk Wrocław, ale wcześniej przegrali z Legią Warszawa i 0:4 z Piastem Gliwice.

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Stal Mielec (12.09, 19:00) - typy i przewidywane składy

Typy Jagiellonia Białystok - Stal Mielec

Jagiellonia Białystok słabo zaczęła sezon, ale forma Białostoczan wydaje się ulec poprawie. Podopieczni Stolarczyka nie grają źle, ale często mają problem z wykończeniem. Trudno sobie jednak wyobrazić inny scenariusz, niż wygrana Jagi przed własną publicznością ze Stalą Mielec.

1.82

WYGRANA JAGIELLONII

betfan

Przewidywane składy

  • Jagiellonia Białystok: Alomerovic - Puerto, Pazdan, Nastic - Prikryl, Romanczuk, Nene, Łaski - Bida, Imaz, Gual
  • Stal Mielec: Mrozek - Hiszpański, Kasperkiewicz, Matras, Flis, Getinger - Gerbowski, Domański, Wlazło, Vastsuk, Hamulic

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Stal Mielec (12.09, 19:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Jagiellonii Białystok ze Stalą Mielec odbędzie się 12 września o 19:00. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!